Robert Reichel - Kapitán zlaté generace

Robert Reichel - Kapitán zlaté generace https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44039/robert-reichel-kapitan-zlate-generace-44039.jpg 5 20 3

Kapitán zlaté generace Hokejová reprezentace na přelomu tisíciletí ovládla svět. Měla spoustu hvězd, ale jejím nejčastějším kapitánem a největším vůdcem byl Robert Reichel. Třikrát dovedl tým k titulu mistra světa, v semifinále olympiády v Naganu proměněnou penaltou vyřadil "neporazitelnou" Kanadu. Střílel klíčové góly, šéfoval v kabině. Byl to kapitán zlaté generace. Ve své knize popisuje, jak vznikla nejúspěšnější parta v historii českého hokeje. Líčí, jak se z obyčejného litvínovského kluka stal jedním z nejlepších hráčů na světě. Jak se prosazoval v drsné NHL a proč z ní natřikrát odešel. Jak poznal Gretzkyho, Hlinku, Jágra a další legendy. Jak v nejlepších soutěžích světa nastřílel přes 600 gólů. V unikátním příběhu Roberta Reichla se odráží velká část hokejových dějin.... celý text

Honza89
23.04.2019 5 z 5

Jedna z nejlepších sportovních autobiografií. Byl jsem až překvapený, jak byla kniha zajímavá vzhledem k tomu, že Robert Reichel byl vždy velmi skromný a v médiích povídal většinou frázovitě. Vidím jej jako správný vzor, sportovně i lidsky.

Opiczak
12.07.2013 5 z 5

Moc pěkně napsané, zatím asi nejlepší (auto)biografie, jakou jsem četl. Nenudí ani napodruhé, ani napotřetí.

Dandulka
24.04.2012 5 z 5

Tak tuhle knížku mám doma i s vlastnoeučním podpisem a věnováním!!!!Už jen to byl zážitek!