Rivalka

Rivalka https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407817/bmid_rivalka-EHI-407817.jpg 4 100 26

Helena je pracující žena bez práce a matka bez dítěte. Za svůj zničený život viní Ashley. Ale opravdu může Ashley za to, co se stalo? Když Helena přijímala Ashley do svého pracovního týmu, zuřivá ctižádost její nové kolegyně ji zarážela, ale zároveň jí imponovala. Společně vytvořily tandem snů a Helena byla na novou spolupracovnici pyšná – možná konečně našla chráněnkyni, jakou vždycky chtěla mít. Ale brzy pochopila, že Ashleyinu úsilí dostat se na vrchol nikdo a nic nemůže zabránit. Potom co Helena otěhotněla, se všechno, čeho dosáhla poctivou prací, najednou ocitlo v ohrožení – a následky jsou pro ni zdrcující. Napínavý psychologický příběh o ctižádosti, ženské rivalitě i o tom, jak daleko je možné zajít, abyste získali to, po čem toužíte.... celý text

Romány Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Rival , 2018

veronika3141
14.02.2020 3 z 5

Zacatek byl pro me nezazivny musela jsem se kopat abych cetla dal ,ale nakonec docteno ,zajimavy teda alespon pro me konec .hodnotim. 3-4

NymphMaeve
05.02.2020 3 z 5

Průměr, to je asi slovo, které pro mne vystihuje přesně tuto knihu. Od začátku ploché a plytké vyprávění bez nějakých wow částí, případně napětí či něčeho čehokoliv jiného. Jediné, co příběhu dávalo lehce na atraktivitě, je prolínání minulosti, budoucnosti a vyprávění z pohledu dvou hlavních hrdinek. Nesedla mi vyloženě ani jedna, obě měli své kostlivce ve skříni, ale byly až moc neuvěřitelné. Ash možná o kus víc, ale Helena mi byla asi o trochu sympatičtější. A Jack mi tedy nesedl vůbec. Nevím, čím to je, protože s postavami se obvykle sžívám dobře. Rozuzlení leccos vysvětlilo, ale můj náhled to ani zpětně nijak moc nezměnilo. Je to škoda, protože dle anotace mne kniha nadchla. Po dočtení jsem však zklamaná.

Knihomol2108
04.02.2020 1 z 5

Po delší době kniha, která mne neoslovila. prvoplánový děj, prapodivně poskládaná, nečtivá. Je to pouze můj pohled a rozhodně nikoho od čtení nezrazuji. Každý jsme jiný a co pro mne není , může být pro druhého lahůdka. Takže směle do čtení.

Bonbonierka
03.02.2020 2 z 5

Prvnich 100 stranek nuda, pak se dej kobecne rozbehne, zajimave tema o pracujici vorkoholicce, ktera nezvlada materstvi, ale pro me kniha spise oddechovka.

RockMartina
12.10.2019 3 z 5

Do 3/4 knihy super, z příběhu úplně čišela všechna ta frustrace, stres a tlak společnosti na ženy a jejich role. To co by měla každá žena za život stihnout a ve všem by měla být samozřejmě nejlepší, i když by se nejspíš musela rozkrájet, aby ve všech životních rolích 100% uspěla. Posledních několik kapitol bylo ale dost podivných a z knihy se postupně začalo vytrácet napětí a vše se tak nějak "rozpliznulo" do ztracena.

Daenerys
21.07.2019 5 z 5

Teeda! Právě dočteno, konec doslova jedním dechem. Velmi čtivé a neotřelé. Velká spokojenost, možná dílkem daná tím, že jsem též krátce maminkou - o to na mě příběh působil emotivněji.