Trojice

Trojice https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487664/bmid_trojice-2zd-487664.jpeg 4 8 2

Rituál série

< 2. díl

Tři kamarádky, tři království, tři životy Edra prošla Rituálem a stala se dospělou. Zvyká si na svůj nový život — ten, po jakém nikdy netoužila — a hledá cestu sama k sobě i k lidem, které znávala dřív. Tajemství prokletého amuletu však zůstalo nerozluštěno, Soudce mlčí a Edra a její kamarádky opět čelí mnoha otázkám, na něž se těžko shánějí odpovědi. Jisté je jen jedno — že před zlem stále nejsou v bezpečí a že se musejí začít spoléhat samy na sebe. A navíc za hranicemi jejich země propuká válka, která se Edry bude brzy týkat víc, než by si kdy pomyslela. Druhý díl příběhu o Edře, Ingerdě a Maleně, který se započal v knize Rituál, nás přenese hlouběji do pátrání po příčinách zla ohrožujícího jejich svět. Jak se dívky vyrovnají s dospělostí, kterou jim Soudce přichystal? Kdo se snaží jejich svět zničit? A co proti tomu můžou udělat?... celý text

kolacky
06.12.2023 4 z 5

Popravdě, než vyjde třetí díl, tak všechno zapomenu, protože tentokrát je text kapku zmatený. Párkrát jsem si nebyla jistá, o kterou osobu se momentálně jedná. Ale třetí díl bude potřeba, protože spousta věcí nebyla dořešená.

221B
23.10.2022 4 z 5

Nápad zajímavý, hrdinky sympatické, stejně jako oba autoři, jediná věc drhla. Jazyk.
Jak jako jazyk?
No právě takhle.