Římské prázdniny

Římské prázdniny https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95189/rimske-prazdniny-95189.peg 4 18 7

Humorné vyprávění o cestovatelských zážitcích českých turistů, kteří si za svůj cíl vybrali Řím. Autorka s vtipem a humorem líčí své zážitky ze soukromé turistické cesty do Říma. Kromě vyprávění o krásách a pamětihodnostech města předkládá i své zážitky s nákupy a prodavači, s pouličními obchodníky, zaměstnanci hotelu i letiště, jakož i ostatními turisty a hlavně s manželem, který má samozřejmě, jako každý muž, zcela jiné zájmy než ona. zdroj: mlp.cz... celý text

koriandr
10.07.2023 5 z 5

Cestopis z doby, kdy se po revoluci začlo cestovat do Itálie. Líbily se mi zkazky o Římě i o tom, jak to kdysi v cestovním ruchu chodilo. Popisy památek a muzeí mě nalákaly Řím někdy navštívit.

MíšaS.
16.10.2019 2 z 5

Asi od půlky jsem začala přeskakovat, protože mi kniha nebavila. Autorka se snažila být vtipná za každou cenu, ale moc se jí to nedařilo.
Cestopisy nejsou můj šálek čaje, ale další bod z výzvy splněn.

leona223
30.05.2019 4 z 5

Lehká oddechovka z míst, která jsou mi blízká.

milan.krimsky
15.03.2019 5 z 5

Autobiografie autorky, kde popisuje svůj pobyt v hlavním městě Itálie.

koriandr
30.11.2017 5 z 5

humorně zpracovaný cestopis z Říma

zoew
04.01.2016 2 z 5

Cestopis s pokusem o vtipnost - moc se to nepovedlo.

Janiss
23.03.2014 2 z 5

Tak co k tomu říct... Cestopisy mi přijdou nudné, ale tento se číst dal. Přesto bych ho nečetla, kdyby to nebylo povinné.