Řez ovocných stromů a keřů

Řez ovocných stromů a keřů https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72291/rez-ovocnych-stromu-a-keru-72291.jpg 4 5 3

Praktická příručka názorně popisuje řez ovocných stromů a keřů. Po všeobecných zásadách a pravidlech řezu a výběru potřebného pracovního nářadí se věnuje podrobnému a názornému řezu a postupnému tvarování ovocných stromů a keřů (vysoký kmen, talířovitá koruna, zmlazování atd.) Samostatné kapitoly jsou věnovány výsadbě a řezu borůvek, maliníku, ostružiníku, aktinidii (čnělkovec, kiwi) a révě vinné. Upozorňuje na časté chyby. Všechny postupy jsou předvedeny na názorných kresbách.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Zahrada
Vydáno: , J. Otto - Ottovo nakladatelství

Obstgehölzschnitt , 2002

Abroš
05.07.2020 5 z 5

V knize jsou čistě a jen popsány polopaticky řezy jednotlivých stromů a keřů.A jak bude strom nebo keř po řezu reagovat.Jednoduchá tenká knížka.SUPER

vlkove
09.06.2019 4 z 5

Skvělá příručka pro pěstitele ovocných stromů a keřů. Kniha poslouží jako návod pro začátečníky, kteří se teprve učí základy a hledají přehled rad. Informace jsou stále aktuální a krásné obrázky na každé straně perfektně ilustrují jednotlivé kroky. Určitě knihu doporučuji, není sice moc obsáhlá ale o to jednodušší je dostat se k informaci kterou hledáte.

MOu598
28.07.2017 4 z 5

Četla jsem v květnu 2016. Podle mých poznámek:
Ilustrativní - řada foto a kreseb.
Srozumitelné, zajímavé, užitečné.

stromy řez dřevin

Autorovy knížky

2006  88%Řez ovocných stromů a keřů

Kniha Řez ovocných stromů a keřů je v