Rendez-vous v Paříži

Rendez-vous v Paříži https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201809/bmid_rendez-vous-v-parizi-cRj-201809.jpg 3 78 29

Když anglická čtenářka románů Eva Petworthová napíše úspěšnému americkému autorovi Jacksonu Cooperovi a pochválí mu scénu v jeho knize, oba zjistí, že sdílejí vášeň pro vaření. To zažehne vztah, který změní jejich životy. Přátelství se rozvíjí a navzájem si svěřují detaily svého života. Jack má barvité přátele a řadu mladých obdivovatelek, ale není spokojený. Eva měla chladný vztah ke své matce a nyní se snaží překonat napětí mezi sebou a svou dcerou, která se má vdávat. Eva a Jackson se sbližují stále více i přes velkou vzdálenost, která je odděluje. Radí si navzájem a snaží se překonat své problémy. Chtějí se poznat osobně, a tak vznikne nápad. Rendez-vous v Paříži. To je to správné místo pro dobré jídlo a snad i lásku...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

That Part Was True , 2014

sabanka
15.03.2015 2 z 5

S velkým zkalmáním musím říci ,že kniha postrádá zápletku i nějaký ten děj . Nejde tam v podstatě o nic . Ovšem i přesto jsem našla velké zalíbení v někteých postavách a to hlavně v Evě . Kdybych uměla tak skvěle vařit jako ona ....vařila bych pořád . Každopádně musím velmi pochválit grafiku .

janasim
19.10.2014 3 z 5

Kniha mne zlákala svým názvem,obálkou a samozřejmě anotací.
Zpočátku jsem však byla zklamaná,neboť některé věty,myšlenky mi připadaly nereálné,dialogy divné.Myslela jsem,že tento příběh snad ani nedočtu,ale začal se rozvíjet a především závěr jsem čekala jiný,mile mě překvapil a proto jsem si našla v tomto románu trochu zalíbení.Bohužel tento příběh s Paříží nemá nic společného.

ancienne
09.09.2014 2 z 5

Rendez vous v Paříži.. K této knize mi nějak nesedí její název, který slibuje alespoň náznak něčeho pařížského či francouzského. Příběh je sice netypický, ale tohle asi nebude můj šálek kávy a postava Jacka mi přišla krajně nesympatická, prostě další tuctový román :)

clareo
28.08.2014 3 z 5

Čekala jsem víc... Kniha mě zaujala jak svou obálkou, tak i anotací. Dokonce i začátek příběhu mě oslovil. Ale konec byl podle mě takový uspěchaný. Proto dávám jen tři hvězdičky.

Janasem
22.07.2014 3 z 5

Další nebezpečná kniha na trhu - pokud držíte dietu, vyhněte se jí zdaleka - budete mít hlad a hlavně strašlivé chutě. Výborně napsaný román o přátelství, byť dopisovém a přes jídlo. Jenže jak jinak se otevřít druhému, když to neumím? Nějak se prostě začít musí!

Antoaneta
22.07.2014 4 z 5

Pěkně napsaný příběh kombinace dopisů,jídla a lásky taková pohodová kniha pro mně to bylo pěkně strávené odpoledne při čtení.

Ilona
04.07.2014 5 z 5

Nádherná knížka plná pohody, vášni k životu a jídlu!

niknikita
27.06.2014 5 z 5

Příjemná oddechovka, přečtená za dva dny a pár dost dobrých vět typu:"Jestli budeš čekat, až k tobě přijde život a vytáhne tě z postele, tak to se načekáš."
A přiznám se, že jsem se tak trochu těšila do Paříže...hmmmmmmmmmmmmmmmmmm :-)

bookcase
25.06.2014 5 z 5

Krásný příběh o tom, že láska kvete v každém věku...s každým dalším dopisem víc a víc. Moc se mi to líbilo