Reiki pro začátečníky - Průvodce terapií pomocí jemné energie

Reiki pro začátečníky - Průvodce terapií pomocí jemné energie https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367253/mid_reiki-pro-zacatecniky-pruvodce-tera-T3F-367253.jpg 3 5 4

Tradiční léčitelská metoda reiki získává v současné době velkou popularitu a proniká i do nejširší veřejnosti. Zmírňuje totiž bolest, snižuje stres, omezuje úzkost, zklidňuje mysl a zvyšuje vitalitu. Vznikla v Japonsku počátkem 20. století a dosahuje skvělých výsledků díky využití jemné energie plynoucí z dlaní „odesílatele“ k ovlivnění toku energie „příjemce“ bez přítomnosti jakéhokoli prostředníka. Knížka zkušeného učitele a propagátora reiki Victora Archulety plná názorných ilustrací i jednoduchých postupů umožní zájemcům, aby si tento účinný... celý text

Kristyna95
03.03.2024 4 z 5

Jedná se o první knihu, která mi reiki přiblížila. Myslím, že na první seznámení je skvělá. Je názorná, popis dost přímočarý a jasný, navíc je poutavá skrz barevnost a ilustrace. Líbí se mi, že propojuje i téma čaker a léčení, i když si nejsme jisti,kde přesně tkví příčina. Pokud ale stojíte o prostupování tématu do hloubky,tato kniha stačit nebude. Na první přičuchnutí ale super! Tak, jdu se vrhnout na Základní knihu o reiki, která už by měla být právě detailnější.

ivetka859
24.01.2024 odpad!

Knížka je hodně chabá na informace. Pokud bylo úkolem autorů roztáhnout obsah jedné A4 na 110 stran, pak se jim to povedlo.
Nechápu také, komu je publikace určená, když přímo na začátku stojí upozornění, že je stejně potřeba projít kurzem u mistra s iniciačním rituálem. Pokud jste takovým kurzem prošli, tahle knížka vám nic nedá

HannyC
13.03.2020 2 z 5

Knížka vám nepoví nic. Cílová skupina: IQ80 a níž.

Laviedete
07.01.2020 5 z 5

Tenká knížka/komiks o reiki. Prakticky shrnuje základní postupy. Vhodná jako doplněk k další (obsáhlejší) literatuře.

Autorovy knížky

2018  52%Reiki pro začátečníky - Průvodce terapií pomocí jemné energie