Řeč těla

Řeč těla https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158147/rec-tela-158147.jpg 2 8 3

Člověk nemyslí vždycky všechno tak, jak to řekne. To, co partner v rozhovoru opravdu chce říci a jak se cítí, často vyvozujeme z jeho řeči těla a jeho tělesného výrazu. Horlivé přikyvování hlavou a zářivý úsměv - to znamená, že s námi někdo nadšeně souhlasí. Nezúčastněný úsměv bez zapojení očí naopak ihned odhalíme jako "falešný". Odkud to vlastně víme? Je náš výklad vždycky správný? Tato kniha vás zve na objevnou cestu do světa tělesného výrazu. Díky množství podnětů k pozorování můžete zlepšit své vnímání a sami si vyzkoušet nové vyjadřování informací pomocí řeči těla.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Grada

Körpersprache richtig verstehen und einsetzen , 2011

kob
03.08.2018 1 z 5

Prý "psychologie pro každého" - v tomto směru se mi jeví jako naprosto nepoužitelná.

Zikus
28.09.2016 2 z 5

Sice jsem to četl dvakrát, ale i tak mi to asi moc nepřineslo. Řeší se tu hlavně různé roviny komunikace. Rozebírání gest a mimiky nečekejte.

St. Jimmy
25.01.2016 1 z 5

Jednoznačné zklamání - o konkrétní řeči těla, významu gest, posunků a výrazů se zde nedozvíte prakticky nic, celá kniha stojí na odborných definicích a teorii. Vypadá to, jako by někdo psal diplomovou práci a pak se rozhodl ji vydat knižně. Nedoporučuji.

psychologie řeč těla neverbální (mimoslovní) komunikace

Autorovy knížky

Christa M. Heilmann