(Re)kapitulace

(Re)kapitulace https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135274/bmid_re-kapitulace-1Qk-135274.jpg 3 9 7

Netypický, hořce ironický sexuální román dnešního dne je příběhem o zraněné mužské ješitnosti. Ve své pozdní literární prvotině autor popsal životní krizi svého hrdiny způsobem, který někoho pobaví, jiného pobouří, ale nudit nebude nikoho.

Nejencocteme
06.07.2017

Nenávidím hodnocení knih. Ke komentáři se, ale odhodlám.
Knihu jsem pořídila za pár korun. Dle mého k ní tento krásný obal vůbec nesedí. Obsahem se mi, ale líbí. Dostáváme se do hlavy jednoho ješitného chlapa, a máme šanci konečně pochopit jak to tam šrotí. Mně kniha nejenže bavila, ale něco mi dala!
KNIHU DOPORUČUJU VŠEM LIDEM SE SMYSL PRO SARKASMUS, HLAVNĚ TEDY ŽENÁM PRO ONO "UVĚDOMĚNÍ"

JezinkaJ
07.03.2017 4 z 5

Dobry to bylo..Vtipny, horce usmevny pribeh jesity, ktery jednou trosku trpel. Ale nakonec stesti dosel. Vim to.

maličkán
23.08.2016 2 z 5

Po dvou 400 stránkových drsných thrillerech docela oddechová knížka, přečtená za jeden večer. Ale musím dodat, že těch 90 stránek úplně stačilo a nemrzelo mě, že je již konec.

a2jana
07.04.2016 2 z 5

Mě tedy trošku nudil :) těšila jsem se, až ho dočtu, úvahy mi připadaly zdlouhavé...

Romanka89
24.01.2016 4 z 5

Krátký román na zpříjemnění odpoledne. Mě osobně kniha nepobuřovala, ale naopak bavila, ale takovým trochu tragikomickým způsobem, určitě stojí za přečtení.

Evka89
10.11.2015

Skvěle napsaná kniha z pohledu muže který podvání svou ženu a nakonec se ocitne ve stejné situaci. Rozmluvy s Bohem jsou příjemné spestření celé knihy. Kniha je zábavná ale spoň z pohledu ženy.

Guepp
25.08.2015 3 z 5

Uff.. sonda do propletených lidských vztahů z pohledu mužské hlavy? Palec hore za upřímnost a otevřenost...

"Nikdy tě nenapadlo že se chováš a uvažuješ jako trotl?
Ježíšikriste, jak mi můžeš pokládat takovýhle otázky? Já VÍM, že se chovám a uvažuju jako trotl, ale ať se snažím jak chci, neleze na mě jediná rozumná myšlenka, jsem paralyzovanej svojí situací a připadám si poprvé v životě zásadně postiženej tím, že jsem se narodil s tím zásadním člověčím orgánem!
...
A víš vůbec, co je to láska?
Už zase Bůh mentoroval.
Láska, to je cit, kterej se nezjišťuje tím detektorem, co ho máš mezi nohama, ale srdcem a hlavou!
Dobře, už mě dál nedus a řekni mi, co vlastně chce?
Ty to nevíš?
Nevím a moc bych to potřebovat vědět. Řekni mi přece, o co jí jde, v čem je problém. Jsi vševědoucí, musíš to přece vědět.
Pro změnu zkus trochu namáhat mozek sám! Nemusíš všechno nechávat jen na tom jednom orgánu!
Tak jsem to zkusil.
Je prostě bláznivě zamilovaná, v šestačtyřiceti se jí zapálily lejtka a není schopná s tím vůbec nic dělat. Má pocit, že pro ni přijel princ na bílém koni, co na něho celý život čekala. Dá jí všecko, o čem kdy v životě snila.
Ale co to kurva je? ... Nevím."

Jan A. Vaculík
česká, 1946