Páté vydání dnes už světoznámé knihy, která mnoha lidem dala poslední naději na život.

Záznamy z tisíců zkušeností k blahu všeho lidstva na přání mnoha vyléčených pacientů a také na přání dobrých lékařů.

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164660/rakovina-leukemie-a-jine-zdanlive-nevylecitelne-nemoci-lecitelne-prirodnimi-prostredky-164660.jpg 48
Literatura naučná, Zdravotnictví
Vydáno

evelýny

Kniha zakoupena před lety na přání maminky, zakoupena pro maminku.
Je psána velmi jednoduchým způsobem, najdete zde zajímavé myšlenky – rady, nejen pro onkologická onemocnění.
Nad některými se však musíte usmívat:
„Další příčinou zápachu z úst mohou být zkažené zuby. Pak je vhodné vyhledat zubního lékaře.“
Některá doporučení vás upoutají jednoduchostí : Když jsou nosní dírky potřené olejem, nemůže nám již pyl uškodit (senná rýma) - je čas to vyzkoušet v praxi.
Nechci knihu bagatelizovat. Každý svůj náhled získá tím, že ji přečte.
To nejdůležitější však od knihy nedostanete.

Víru v uzdravení musíte najít sami v sobě…
A o tom to je.

P.S: Tímto zdravím moji maminku a vzpomínám…

Uroborus
25.03.2018

Každopádne to za prečítanie stojí, aj keď, po týchto knižkách sa siaha, až keď to postihne aj niekoho v rodine,... :( Všetkým, úprimne, držím palce, päste!

Jarmilahusta
07.04.2017

Na to nepotrebuji knihu staci moje babicka - Jakoukoliv rakovinu porazi prave recke oregano.Nezamenovat s oreganem co mate na zahradce- Jde o produkt profesionalni- Lecba 3 mesice. Bohuzel nejde o lacinou lecbu. NA druhou stranu nema dlouhodobe vedlejsi ucinky. Jedine co vas potka je behem lecby casta ridka stolice. Bohuzel alternativni lecba neni zrovna v trendu a tak je plno desinformaci kde je zamerne potirana a zesmesnovana. Ale je jen na vas jak se kdo rozhodne.

rakovina, nádory leukémie

Autor knihy

Rudolf Breuss
rakouská, 1899 - 1990

Kniha Rakovina, leukemie a jiné zdánlivě nevyléčitelné nemoci, léčitelné přírodními prostředky je v