Vlk Fenri

Vlk Fenri https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509265/bmid_vlk-fenri-63c43376c3252.jpg 5 14 3

Ragnarok série

První díl epické komiksové ságy plné vikingů a monster. Vikingský chlapec Ubbe má všechno, co k životu potřebuje. Milující matku, nadaného bratra, který mu ukazuje cestu, i skvělou partu přátel. Tahle idyla však skončí, když se jeho vesnicí prožene zlověstné zjevení. Ubbe musí urychleně dospět, protože mír své vesnici i celému světu může přinést jedině on a mladá šamanka Thyra. Divoké dobrodružství začíná, svět potetovaných vikingských bojovníků vydává svá tajemství – a vy musíte být u toho!... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Garamond

Fenrisulven , 2020

Grohlinka
24.01.2024 4 z 5

Mám ráda severskou mytologii, takže tohle byla jasná volba. Krásné ilustrace. Rozhodně jsem zaháčkovaná a přečtu si další díly. Úplně jsem dostala chuť zahrát si znovu God of War.

Zmiu
28.05.2023 5 z 5

Moc pěkně udělaný komiks se spoustou detailů. Velmi mě bavilo si prohlížet obrázky a hledat drobné vtípky či kulturní odkazy. Ač je zde svět vikingů vykreslen ve stylu moderních seriálů, v každé druhé větě je slovo viking a všude plno ozdob a symbolů, které mohou působit až přehnaně, je mi tento komiks sympatičtější než ty nabubřelé komiksy pro dospělé. Moc se mi líbí úvodní stránky jednotlivých kapitol. Doufám, že brzy budou další díly.

CalwenRamones
15.05.2023 5 z 5

Taková jednohubka, nejsem již cílovka ale bylo to pěkné počtení první díl končí otevřeně takže již čekat nedočkavě na pokračování. Děti se zde seznámí se severskou mytologií a vikingy nenásilnou formou.

Vikingové manga dobrodružství

Odin Helgheim