Radostné dny

Radostné dny https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200010/bmid_radostne-dny-mAp-200010.jpg 3 10 2

Zátoka zamilovaných série

Z plejboje vzorným otcem… O rušném společenském životě chirurga Jacka Tremaynea se s oblibou rozepisoval nejeden bulvární plátek. Nebylo proto divu, že když se přistěhoval zpátky do poklidného Penhally, jeho nová sousedka, půvabná sestřička Alison, si ho měřila hodně nedůvěřivě. Ale Jack ji neustále překvapoval. Nejenže se osvědčil jako citlivý a vynikající lékař, ale i v roli otce, kterou mu osud nenadále přisoudil, se nesmírně snažil. Jack už měl jasné priority: být dobrým otcem, najít si milou a chápavou partnerku a věnovat se své práci. Jen netušil, jestli půjde vše skloubit dohromady …... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Surgeon´s Fatherhood Surprise , 2008

účetní
13.04.2022 1 z 5

Další slabý díl této série, téměř o ničem, opět jen samé plané úvahy stále dokola.

modranka
25.02.2019 3 z 5

Ako muži starnú, uvedomujú si, že večne z nich playboji nebudú a začnú myslieť na to, kto by im pomohol. Tak na mňa pôsobil aj Jack. A my baby sme také blbé, že im na to skočíme. :-) Ale, aby som nebola taká prísna, príbehy s dedičkami sú vždy roztomilé a tu boli hneď dvaja chlapci.

Jennifer Taylor
anglická, 1949