Radost ze zdravých dětí

Jedinečná kniha, která respektuje přírodní zákonitosti a jejich vliv na stravu a výchovu dětí! Publikace je určena všem, kteří si přejí dát svým dětem to nejlepší a využívat přitom zákonů přírody. Inspiraci v ní však nenaleznou pouze rodiče. Kniha Radost ze zdravých dětí může být bohatým zdrojem poznatků pro každého, kdo se zajímá o to, jaký vliv má příroda na náš jídelníček, na náš zdravotní stav a celkovou pohodu. Co v knize naleznete? Nechybí v ní spousta receptů a správné způsoby zpracování potravin, které zohledňují nejen věk dítěte, ale i ostatní jevy ovlivňující náš zdravotní stav, např. roční období, denní doba či nemoci. Kniha obsahuje jednoduché přírodní léčebné prostředky, které je možné využít při běžných onemocněních dětí i dospělých. Druhé vydání knihy je doplněno o pohled na jednotlivé orgány v těle, jejich projevy ve zdraví i nemoci. Najdete zde stručný návod, čím ve stravě a v životě tyto orgány posilujeme a také co jim prospívá, včetně jednoduchých prostředků na posílení či pročištění jednotlivých orgánů. Dále kniha obsahuje snadná cvičení pro harmonizaci organismu. Knihu doplňuje barevná příloha. Součástí je i DVD s ukázkami přípravy složitějších či nezvyklých jídel, ukázky způsobů krájení a seznámení s některými surovinami, které jsou prospěšné pro naše zdraví....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/121971/radost-ze-zdravych-deti-121971.jpg 4.431
Literatura naučná, Rodina
Vydáno:, Anag

knihovniceVS
27. červnaodpad!

No... pro lidi, co věří tomu, že vejce má jangovou energii asi dobrý...

M-arta

Práci autorů knížky považuji za celkem ojedinělou ve své kategorii. Lékařka zabývající se celostní medicínou i dietologií, druhý z autorů se ke studiu vlivu stravování na lidské zdraví dostal zase z opačné strany, ale společně tvoří silný tým a tato "kuchařka" není jejich jediná.
Knížka se díky podstatnému vlivu TČM může na první pohled může zdát jako založená na makrobiotice, ale je vpodstatě univerzálně použitelná pro všechny výživové směry - žádná dogmata...
Filozofií, praxí i konkrétními výsledky dobře podložená, se spoustou receptů se zvláštním zřetelem na potřeby dětského organismu i tipy, jak lze dětem jednoduchým způsobem ulevovat při zátěžích nemocemi...
Doporučuji všemi deseti. Ověřeno praxí, skvěle prospívajícím dítětem i velkou podporou naší pediatričky.

Skawin

Nelze jinak než doporučit... Strava současné populace je opravdu postupné otravování těla.

Maaakii

Koupila jsem ji kdysi na základě kladných hodnocení. Bohužel nikde nebylo uvedeno že se jedná o makrobiotiku, proto mi nesedla.

regulax
10.12.2017

Teorie a praxe pro zdravé stravování!!!

zlatkr
24.09.2017

Malinko mě tato kniha zklamala. Čekala jsem,že to bude více zaměřené na dětský věk,s příkladnými jídelníčky např. na 6,8,10 měsíc,rok,rok a půl,..je psaná dost všeobecně.
Ale jinak,jó,hodně informací,recepty,fotografie. Průměr

Monike
12.05.2017

Paradni a inspirativni kniha!

Peti
18.02.2017

Skvělá kniha, plná informací, receptů i návodů, rozhodně se k ní budu stále a stále vracet.

LucKub
12.09.2015

Super knizka plna zajimavych informaci a uzasnych receptu. Urcite recepty z ni vyzkousim a brzy prectu znovu (pro osvezeni pameti). Doporucuji nejen ten, co se zajimaji o zdravou stravu, ale vsem, kdo maji deti a chteji pro ne jen to nejlepsi

Mondie
24.07.2015

Souhlasím s komentáři. Je to má "bible". Nikoliv kniha jen abychom měli radost ze zdravých dětí. Kniha určená pro celou rodinu a na celý život. Nejvíce mne baví a co jsem zavedla, je strava podle ročních období. Doporučuji všem, kdož se zajímají pořídit a mít po ruce. ;)

Mi.Mlc
14.03.2015

Naprosto skvělá kniha! Je plná nabitá informací nejen o dětské výživě, ale co mě nejvíce nadchlo, jsou recepty. Spoooustu jednoduchých, chutných, zdravých, úžasných receptů. Přečetla jsem spoustu knih o výživě, ale tahle je prostě top! :)

katerina-b
06.10.2013

Naprosto souhlasím se SPimy, není to klasická kuchařka spíše rádce, jak sestavit vyvážený jídelníček tak aby byl zdravý a zároveň chutný nejen pro děti

SPimy
01.01.2013

Po každého, kdo chce poradit, jak zdravě jíst. Návody, jak správně připravit různé potraviny, vždy k tomu pak několik receptů. Nejen vaření pro děti.