Řádky z lásky

Řádky z lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460437/bmid_radky-z-lasky-Ukh-460437.png 5 5 3

Kniha, kterou držíš v ruce, je plná lásky a naděje. Dala jsem do ní celé srdce – a možná se u ní i zasměješ… Dětské básně, jež pohladí duši, roztančí srdce a ukonejší mysl. Básničky, které nejen pobaví, ale předají čtenáři moudro, jež si v sobě všichni nosíme, i když o něm možná nevíme. Pojďte prozkoumat náš vnitřní svět, který se tolik odráží v tom vnějším.... celý text

eliska2106
06.02.2023 5 z 5

Knížku jsem si vzala do čekárny k doktorce, když jsem měla těžké období a po přečtení jsem se hned cítila líp. Odpovědi musíme hledat každý v sobě, ale takhle knížka krásně navádí, jak o věcech přemýšlet a co je skutečně důležité. Měla jsem ji doma nachystanou déle a do čtení jsme se pustila v pravou chvíli. Některé verše trochu drhnou, ale vzhledem k úvahám s pointou, které přináší, jsem ochotná nad tím přimhouřit oko.

leucantha
07.05.2021 5 z 5

Milé básně, nádherné ilustrace...úplně mě dostala báseň Co je důležité, je v ní vlastně úplně vše!

Arianachan
16.04.2021 5 z 5

Moc krásná kniha plná básní a nádherných ilustrací. Všechny básně navíc obsahují určité poselství.

2021  100%Řádky z lásky
2023  87%Duše píše verše