Queen - jejich vlastními slovy

Kniha popisuje jednotlivá období ať už jednotlivých alb, koncertů, či vztahů v kapele, výhradně pomocí citací členů kapely, či významných osobností tehdejší doby.

https://www.databazeknih.cz/images_books/76_/76437/queen-jejich-vlastni-76437.jpg 4.420
Literatura naučná, Citáty a přísloví, Umění
Vydáno, Champagne Avantgarde

Queen - In Their Own Words, 1992

Kniha Queen - jejich vlastními slovy

Rade
04.04.2019

Docela originální a zajímavý nápad. Fotografie a autentické výroky, žádná vata.
I když někdy mohou z kontextu vytržené citáty vyznít trochu jinak, než byly myšleny, zvlášť tam, kde jsou myšleny ironicky, s humorem či nadsázkou (Freddie).

Film Bohemian Rhapsody mě nejen vrátil k hudbě Queen, ale též mě přiměl pátrat, jak to bylo „doopravdy“. A tak mě vedle hudby zaujal vlastní příběh Queen, proto jsem se vrhla postupně na knihy o nich.
Pod vlivem tohoto nostalgického znovuobjevování „Queenů“ jsme se letos v březnu při návratu z lyžování krátce zastavili v Montreux, kromě sochy Freddieho stojí za návštěvu zachovaná, hodně autenticky působící část slavného nahrávacího studia Queen Mountain Studios s přilehlým malým muzeem. Doporučuji!

benda02
13.08.2013

Skvostná poblikace, kde jsou zaznamenány i takové názory členů kapely, které se nikde jinde nevyskytují. Pro milovníka této skupina je to určitě nutnost, zbytek v tom ovšem moc nepocítí.

Thomas.on
27.07.2011

Kniha je zvláštní právě svým pojetím- tedy pouze interpretací zaznamenaných názorů členů kapely, které se vztahují k jednotlivým kapitolám. Proto hodnotím za 5, jinak jako ucelenou formu považuju za nejlepší Bohémskou rapsodii.