Odvaha

Odvaha https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/301414/bmid_odvaha-Ozi-301414.jpg 4 64 8

Quantum série

Pamätáte sa ešte na mladú newyorskú učiteľku Natalie Bryantovú z románu Cnosť, ktorá sa zaľúbila do filmovej hviezdy Flynna Godreya? Napriek rozdielnym povahám ich k sebe priťahuje mocná a iracionálna vášeň. Život vie byť však krutý. Krátko nato, ako sa vrátili z odovzdávania Zlatých glóbusov v New Yorku, kde sa prvý raz oficiálne predstavili ako pár, niekto prezradí médiám Natalinu skutočnú identitu a odhalí jej bolestnú minulosť. Potom ju dokonca vyhodia z práce. Sled nešťastných udalostí oboch ešte väčšmi pripúta. Ale časom sa ukáže, že aj Flynn niečo skrýva. Začína trpieť pocitom viny, ale uvedomuje si, že ak má mať jeho vzťah s Natalie šancu, musí sa svojho doterajšieho životného štýlu vzdať. Rozhodne sa kvôli nej zmeniť a stať sa mužom, akého potrebuje. Vtedy však Natalie náhodou natrafí na blízku osobu z jeho minulosti...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Valorous , 2015

Ralemo
15.04.2022 5 z 5

Hodnotím stejně jako u prvního dílu, skvělé pokračování se spoustou zápletek, dramat a lhaní. Moc hezky napsané, mám ráda takové knihy. Těším se na další díl.

NikolaSkop
22.07.2020 4 z 5

Klasická oddechovka ale příběh mě bavil. Jsem zvědavá co se v pokračování ještě bude dít :)

knihomolka_eli
05.07.2020 2 z 5

Rovnako ako prvy diel, mozem knihu hodnotit ako fajn oddychovku. Zaver malinko napinavy. Ale knihy tohto zanru su takpovediac na jedno kopyto...a teda dej nie je az takym prekvapenim. Ale ako oddychovky stacia :-)

jitka7
13.10.2019 1 z 5

Jako kolovrátek, pořád dokola. Vymyslí se jednoduché téma a toho se autorka drží v dalších knihách a vlastně nic nového se nedovíte. Už je to na stejné brdo jako v jiných knížkách. Žádné překvapení, žádná složitá zápletka, nic, co vás překvapí. Kniha, na kterou za dva dny zapomenete není správná kniha. Bohužel.

malazluta
13.06.2019 1 z 5

Marně jsem doufala, že autorka příběh posune někam dál, ale "jede" pořád v těch stejných vyjetých kolejích...klišé střídá klišé. O "Odvahu" se jednalo spíše v mém případě, že jsem knihu dočetla dokonce.

Lucai
07.02.2018 4 z 5

Klasický príbeh, bohatý herec Flynn sa zalubil do učiteľky s trpkou minulosťou, Natalie....ale napriek tomu sa mi pribeh páčil, prečítala som jednym dychom....

aknicul
31.01.2017 5 z 5

Trošku ohrané opakující se téma, ale i přesto jsem to přečetla jedním dechem. Natalii i Flynna jsem jsem si velice oblíbila. Těším se na další díl!

Elčokča
20.11.2016 4 z 5

Zpočátku trochu zdlouhavé, ale ke konci se příběh rozjede a je moc napínavý. Škoda jen toho otevřeného konce. Aspoň, kdyby třetí díl už vyšel...

M.S. Force (p)
americká