Pytlík a flaška

Pytlík a flaška https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431482/bmid_pytlik-a-flaska-9Mn-431482.jpg 5 13 13

Co se děje s plasty na Zemi? Oboustranná knížka s důležitým poselstvím. Pytlík a Flaška se potkají na dětské oslavě. Padnou si do oka, ale krutý osud je náhle rozdělí. Následující dobrdružství Pytlíka i dlouhé putování Flašky mohou čtenáři sledovat prostřednictvím výjimečného formátu oboustranné knížky. Jeden uvízne na stromě, druhého spolkne velryba... Myslíte, že se ti dva nakonec zase shledají? A kde to asi bude?... celý text

broskev28
08.04.2022 5 z 5

Výborné, skvělé!
Přišly za mnou děti v knihovně: "To je ale divná knížka: vždyť se čte zepředu i zezadu a je úplně stejná!" Tak jsem je přesvědčila, aby si obě "stejné" části přečetly, a ejhle!
Děkujeme za úžasný nápad a budeme předčítat na Den země - komentář bibi.r dokonale vystihuje náš úmysl. Tuze doporučujeme!

Barabora
03.04.2021 5 z 5

Vtipné

bibi.r
26.05.2020 4 z 5

Je libo aktuální ekologickou pohádku? Tohle to naprosto splňuje a navíc je to vtipné, dobrodružné a dokonce i romantické.
Věkově od 4-5 let.

TerJac
04.03.2020 5 z 5

Stejně jako Bruno banán, i tohle mě dostalo. Víc knih pro menší děti o tomto tématu. Je to (bohužel) zapotřebí.