Putování po čtrnácti životech

Teorie reinkarnace není z hlediska více než dvou tisíciletí dějin myšlení v Evropě ani nová, ani importovaná. Nová a importovaná je jen v úzkém pohledu posledních pár staletí, kdy začala být zmiňována a šířena některými evropskými a americkými filosofy, antroposofy, teosofy a okultisty a po Druhé světové válce ve větší míře i samotnými Asiaty, Indy, Japonci, Tibeťany, Vietnamci, Thajci a podobně, kteří už tehdy ve větším počtu přicházeli do Ameriky a do Evropy a šířili zde své ideje. Autorka knihy Putování po čtrnácti životech v sobě našla odvahu podělit se s druhými lidmi o své zážitky při procesu terapie minulými životy. Druhý takový pokus na světě, aby sám protagonista procesu své zážitky sepsal a publikoval, pravděpodobně neexistuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293036/putovani-po-ctrnacti-zivotech-dxZ-293036.jpg 4.312
Esoterika, astrologie, okultismus, Literatura naučná
Vydáno, Mare-Czech

Kniha Putování po čtrnácti životech

Tomáš636
14.09.2019

Kniha se dá přečíst, ale je poznat, že kniha je psána z teoretických znalostí ne ze znalosti minulých životů. A i znalosti z historie někdy chybějí. Dosti mě například rozesmála věta
,,byla rozhodnutá bojovat po boku mužů i když galské ženy měly jiné poslání´´ ve skutečnosti galské ženy dosti často bojovali po boků mužů. Jak v této knize tak ve druhé knize kterou jsem odložil v půlce druhé kapitoly mi připadá jako by autorka pod rouškou minulých životů chtěla měnit historii jako to například dělají Americké historické filmy.

Silveretta
24.06.2019

Nemůžu si pomoct, vyprávění mi nepřijde autentické. Duše jakoby neměla svědomí a nepoučila jsi, za předpokladu, že životy zde jsou vykresleny chronologicky. Více než na duchovní rozměr je dána pozornost na popis nahoty a sexuálních choutek postav

kit21
24.01.2019

Zajímavé, čtivé, k zamyšlení... Poutavé příběhy, ktere vás nepustí...

Nartaya
04.05.2018

Povzbudivé i skličující zároveň.

Alíša236
16.02.2018

Jednotlivé příběhy jsou psány poutavě a kniha se čte pěkně, ale po duchovní stránce mi nesedla. Přečetla jsem na toto ,mě blízké, téma více knih a s touto nesouzním.

Janka7
05.08.2015

Pěkná zajímavá kniha... čtivé příběhy, od kterých se nedá odtrhnout. Četla jsem vícekrát.

TeerK
20.11.2014

Úžasné, inspirativní čtení nutící k zamyšlení, které se hluboce dotkne každého, kdo se o duchovno a minulé životy zajímá... Přečetla jsem ji doslova jedním dechem.

Reona
08.01.2014

Velmi čtivá kniha, autorka popisuje několik svých životů a zdůvodňuje vazby mezi nimi. Už jsem se ke knize vrátila a nejednou.
Dle mne jedna z nejlepších knih tohoto typu.

mystéria minulé životy víra

Anna Farianová
česká, 1950

Kniha Putování po čtrnácti životech je v