Putování po čtrnácti životech

od:


KoupitKoupit eknihu

Teorie reinkarnace není z hlediska více než dvou tisíciletí dějin myšlení v Evropě ani nová, ani importovaná. Nová a importovaná je jen v úzkém pohledu posledních pár staletí, kdy začala být zmiňována a šířena některými evropskými a americkými filosofy, antroposofy, teosofy a okultisty a po Druhé světové válce ve větší míře i samotnými Asiaty, Indy, Japonci, Tibeťany, Vietnamci, Thajci a podobně, kteří už tehdy ve větším počtu přicházeli do Ameriky a do Evropy a šířili zde své ideje. Autorka knihy Putování po čtrnácti životech v sobě našla odvahu podělit se s druhými lidmi o své zážitky při procesu terapie minulými životy. Druhý takový pokus na světě, aby sám protagonista procesu své zážitky sepsal a publikoval, pravděpodobně neexistuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/293036/putovani-po-ctrnacti-zivotech-dxZ-293036.jpg 4.59
Žánr:
Esoterika, astrologie, okultismus, Literatura naučná
Vydáno:, Mare-Czech
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
Nartaya
04. května

Povzbudivé i skličující zároveň.

Alíša236
16. února

Jednotlivé příběhy jsou psány poutavě a kniha se čte pěkně, ale po duchovní stránce mi nesedla. Přečetla jsem na toto ,mě blízké, téma více knih a s touto nesouzním.

Janka7
05.08.2015

Pěkná zajímavá kniha... čtivé příběhy, od kterých se nedá odtrhnout. Četla jsem vícekrát.

TeerK
20.11.2014

Úžasné, inspirativní čtení nutící k zamyšlení, které se hluboce dotkne každého, kdo se o duchovno a minulé životy zajímá... Přečetla jsem ji doslova jedním dechem.

Reona
08.01.2014

Velmi čtivá kniha, autorka popisuje několik svých životů a zdůvodňuje vazby mezi nimi. Už jsem se ke knize vrátila a nejednou.
Dle mne jedna z nejlepších knih tohoto typu.

Štítky

mystéria minulé životy víra

Autor a jeho další knihy

Anna Farianová

Anna Farianová
česká, 1950

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených1x
v Přečtených12x
v Knihotéce5x
v Chystám se číst2x
v Chci si koupit1x