Pusinky a Frajeři

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh Tomáše, který je rozhodnut pomoci z nesnází své bývalé přítelkyni Magdě. Tomáš pracuje jako reportér a chodí s Nikolou. Jednoho dne se mu zdá o jeho bývalé přítelkyni Magdě a dochází k závěru, že bude v nějakém průšvihu. Bere si dovolenou a odjíždí ji hledat. Potkává dívku Alex, která ho pozve k sobě domů, a tam mu ukazuje na internetu oblíbenou položku Frajeři. Tomáš se tam dozvídá o skupině kluků a především o Magdě zajímavé a přitom děsivé informace. Parta Frajeři, jak si říkají, se skládá z Maxe, Chucka, Skina a Magdy, kteří vyznávají adrenalinové zábavy a přitom riskují svůj život. Magda chodí s Maxem. Tomáš se chce dostat i s Alex do party, udělat reportáž a zachránit Magdu. Jak to dopadne, podaří se Tomášovi odlákat Magdu od spolku hazardérů? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20892/pusinky-a-frajeri-20892.jpg 3.724
Žánr
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Erika
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Pusinky a Frajeři

Přidat komentář
Jeynna
19.02.2020

Užasná kniha přečtena jedním dechem,mohu jen doporučit.

Ann98
28.02.2018

Není to úplně můj šálek kávy, ale přečtení nelituji. Jedná se o dramatický příběh partičky kluků, kteří milují nebezpečí a adrenalin a ohrožují životy své i jiných lidí. Znovu po této knize asi nesáhnu.


Evik30
27.11.2015

Zajímavé, velmi zajímavé, i když se tomu dá i docela věřit. Na světě je plno podobných bláznů jako v této knížce. Luďka Stínila mám docela ráda a i když už nejsem teenager, ráda si občas jeho knížky přečtu.

Péťa Z.
24.12.2014

Velmi dlouhé čtení, ačkoliv knížka je útlá... Uf, dočetla jsem...