Půlnoční pohádky

Půlnoční pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314254/bmid_pulnocni-pohadky-reY-314254.jpg 5 16 8

Představte si jednu úplně obyčejnou rodinu. Máma je moc hodná a veselá, jen občas trochu unavená, a táta chodí do práce a nemá moc času. Někdy se všichni smějí, jindy se zase trochu zlobí, ale mají se rádi. A když se večer všechno uklidní a celá rodina je spolu, vyprávějí si společně pohádky. Pohádkové příběhy plné fantazie od Sáry Saudkové vám připomenou, že ty nejhezčí chvíle zažijete jen s rodinou.... celý text

broskev28
16.10.2022 5 z 5

Název jsem sice moc nepobrala a pohádky tvoří jenom část knihy, ale to nic nemění na tom, že mně se knížka moc líbila a jsem ráda, že ji máme v knihovně. Dorčina rodinka je skvělá, včetně babičky, která nerada kuchtí; paní Zajíčková má taky svoje kouzlo a některé pohádky jsou docela povedené (Pohádka o mamince, která zmizela). Mým favoritem ovšem není pohádka, ale příběh ze života: Jak si tatínek plnil sen!
„Děti, mamince není dobře. A protože jinou nemáme a ani bychom jinou nechtěli, musíme si ji šetřit. Doporučuji oživit vzduch něčím voňavým a stěny něčím barevným.“
P.S. Ilustrace Sylvy Francové se taky moc povedly, takže určitě doporučuju!

lady_carneval
20.12.2021 5 z 5

Knížka mě mile překvapila. Je vtipná, poutavá, milá, zábavná, trochu dojemná, psaná pěkným jazykem. Bavila mě i čtyřletého syna Kapitola o zubožroutech je dodnes živá

janinca
31.03.2021 5 z 5

Jsem velice mile překvapena!
Vtipná kniha bavila předškolačku, desetiletou i mne. Každou na trošku jiné úrovni, ale všechny skvěle.

LadidaX
21.03.2021 4 z 5

Naše první kniha od Sáry Saudkové a opravdu milé překvapení. Čteme s dětmi před spaním a baví to děti i rodiče. Nenáročné čtení, ale ne hloupé. Název knihy je trochu zavádějící, nejedná se úplně o knihu pohádek, spíš střípky z rodinného života. Spousta hezky odpozorovaných situací. Pohádky, které vypráví v knize tatínek rodiny, nejsou sice všechny úplně zdařilé, ale celkový dojem z knihy dobrý.

martini.ce
27.02.2020 5 z 5

Čteme před spaním s prvňáčkem a líbí se nám oběma. Ze života, vtipná, hezké příběhy.

jasmína
27.07.2019 5 z 5

Velká spokojenost !! Jen mi trošku ve větách vadilo opakující se a, ale to je jen malinká (a moje) výtka.

Jinak budu ráda, když se autorka bude věnovat i nadále dětské literatuře, protože se jí kniha opravdu povedla.

Kočičídívka10
07.07.2018 5 z 5

Krásná pohádka! Doporučuji! :-)

Aaloha
14.02.2017 5 z 5

Moc hezká knížka, hodně jsme se nasmáli. Líbila se dětem i dospělým.