Pú a etiketa

Pú a etiketa https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203262/bmid_pu-a-etiketa-hPS-203262.PNG 4 6 1

Zásady správného stolování... jak se chovat na návštěvě... co si počít, jestliže chcete napsat slušný dopis... anebo jak naložit se skutečností, že váš přítel slaví narozeniny... Koho se zeptat, komu věřit, u koho hledat tu nejlepší odpověď, nežli u Medvídka Pú, který hravě zvládne i ty nejsložitější situace!?

Literatura naučná
Vydáno: , Volvox Globator

Pooh's Little Etiquette Book , 2003

bierce
15.04.2014 2 z 5

Medvídek Pú je fenomén, což dokazuje i u nás vydané množství knih, které se na něm přiživují. Nevím jak ostatní knihy z této pomyslné série, ale Etiketu považuji za zhola zbytečnou. Veškerý tvůrčí vklad autorky je totiž pouze v tom, že v krátkém, průměrně třířádkovém odstavci nabádá čtenáře, jak se společensky chovat či nechovat což doprovodí citací z původní Milneho knihy. Nutno říci, že tyto citace jsou velmi vtipné a vystihují ducha předcházející rady, přesto je však nepovažuji za zásluhu autorky. Takže coby případné upozornění na Milneovu předlohu snad vhodné, jinak úplně o ničem.

etiketa medvídek Pú

Autorovy knížky