Ptáci na krmítku

Ptáci na krmítku https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240129/bmid_ptaci-na-krmitku-VyU-240129.jpg 5 7 3

Názorné barevné fotografie a přehledné informativní texty - tento průvodce do kapsy obsahuje vše podstatné k rozeznávání a pozorování ptáků, stavbě krmítek atd.

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Svojtka & Co

Vogel Futtern

Mánička178
01.01.2023 5 z 5

Opravdu moc povedený atlas ptáků - oceňuji zejména reálné fotografie ptáků. Škoda jen, že nejsou zobrazena obě pohlaví, protože samice mají narozdíl od samců velmi často zbarvení značně odlišné. Ale líbila se mi i část obecná, která pojednává o různých druzích krmení, ale také např. o tom, jak zatraktivnit zahradu tak, aby ptáky přilákala. Moc fajn příručka :)

haki34
15.11.2016 5 z 5

Zimni sezona se blizi, je cas poznavat kamarady na krmitku,.. Vcetne navodu na tvorbu krmitka , jak a cim krmit, co za ptaky nejcasteji muzeme sledovat, s jakymi si je muzeme splest ,.. ;) mozna jeste par druhu by se hodilo navic, ale jinak pekna strucna publikace,..

alnahu
01.06.2015 5 z 5

Praktická příručka do kapsy ,pro milovníky ptáku. Najdeme v ní odborný přehled ptáků střední Evropy ,rady, jak je pozorovat ,kde se vyskytují a jak jim můžeme přikrmováním pomoci.

krmítka

Angelika Lang
německá
2015  94%Ptáci na krmítku
2013  92%Vtáky
2016  80%Kvetoucí rostliny
2012  80%Houby
2007  0%Poznáváme stopy zvířat

Kniha Ptáci na krmítku je v