Psychopat ve vaší posteli - Manipulace a psychický teror ve vztahu

Prožili jste někdy vztah s psychopatem? I když o tom třeba nevíte, je to klidně možné. Psychopaté dokážou být okouzlujícími mistry manipulace, a vy najednou začnete jejich extrémní chování vnímat jako něco normálního, i když vám to ubližuje. Psychopat zneužívá vaši empatii, uvádí vás do chaosu, kdy už nevěříte sami sobě. Lichotí vám, tváří se, že jste jeho spřízněnou duší a postupně vás izoluje od vašich přátel, stáváte se figurkou na jeho šachovnici a s hrůzou zjišťujete, že vaši přátelé a blízcí najednou táhnou proti vám. Kniha Psychopat ve vaší posteli nabízí cestu z toxického vztahu. Autor uvádí řadu příkladů, kdy se to podařilo, a povzbuzuje všechny, kdo uvízli v nezdravém vztahu. Můžete být svobodní!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433594/psychopat-ve-vasi-posteli-manipulac-nSZ-433594.jpg 45
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno, Portál

Psychopath Free: Recovering from Emotionally Abusive Relationships With Narcissists, Sociopaths, and Other Toxic People, 2013

Kniha Psychopat ve vaší posteli - Manipulace a psychický teror ve vztahu

DreamerX9
předevčírem

Manipulátoři a psychopati nikdy nevíme, kdy se s nimi můžeme setkat a je skutečně těžké je odhadnout. Souhlasím, že tato kniha byla velice poučná a také výstižná.

Pitbullka
16.10.2020

Poučná kniha plná pravd. Líbilo se m i zpracování. Jen mi vadilo, že některé informace se stále opakovaly dokola.

Bibionyka
12.07.2020

Moc poučná kniha, která lidem vysvětluje, co vlastně znamená slovo psychopat. Mnoho z nás se totiž mylně domnívá, že psychopati jsou jen nějací sérioví vrazi, ale tak to není. Psychopati jsou především bravurní manipulátoři.

knihovniceVS
05.07.2020

Na rozdíl od jiných knih na toto téma, tahle je z pohledu člověka, který se snaží vrátit zpátky k normálnímu životu před vztahem s psychicky narušeným zlatíčkem.
A musím říct, že mě překvapilo, jak moc výstižná kniha je. Tedy z mého pohledu je tam trochu moc motivačních frází typu "vesmír má s vámi jiné plány a vy jste ti jedineční a nejlepší", ale jinak mám pocit, že Radkin Honzák a Robert Hare mají konkurenci.
Kniha je perfektně zpracována, nejen obsahově, ale i český překlad i korektura.

psychopati manipulátoři

Autor knihy