Psí (Ψ) vojny: Západ a východ: História využitia extrasenzoriky v armádach a tajných službách https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489822/bmid_psi-vojny-zapad-a-vychod-historia-v-0oC-489822.jpg 3 2 1

O konfrontácii medzi tajnými službami ZSSR a USA sa toho popísalo veľa. Avšak, ako tvrdia autori knihy, bol tu ešte jeden front – mystický. V ruke držíte knihu PSÍ (Ψ) VOJNY: ZÁPAD A VÝCHOD. História využitia extrasenzoriky v armádach a tajných službách, ktorú napísali vojaci i vedci i generáli. Niektorí z nich stáli na čele veľkých vojenských parapsychologických programov v USA a Rusku. Skutočnosť, že prvé pôvodné vydanie knihy bolo takmer okamžite vypredané, svedčí o značnom záujme širokého okruhu čitateľov o túto tému. Niet divu, kniha PSÍ (Ψ) VOJNY: ZÁPAD A VÝCHOD. História využitia extrasenzoriky v armádach a tajných službách sa dotýka oblasti, ktorá bola v spoločnosti považovaná za tú, o ktorej sa nehovorí. Mimozmyslová špionáž, diaľkové vyhľadávanie osôb, bezkontaktný boj, čítanie myšlienok, psychické útoky a metódy založené na telepatickom a hypnotickom ovplyvňovaní – aj to je práca vojenských rozviedok CIA a KGB v oblasti parapsychológie. Môže to znieť ako zo sci-fi filmu, no v skutočnosti sú Ψ (psí) vojny sú realitou a výskum v tejto oblasti dlhodobo a úspešne vykonávajú zamestnanci dobre financovaných laboratórií v rôznych krajinách vrátane Ruska i USA. Vyvinuté metódy sa čoraz viac využívajú za múrami vedeckých centier. Parapsychologické vojny teda nie sú len výrazy z vedecko-fantastického románu. Presvedčte sa sami.... celý text

zahadum
13.02.2022 2 z 5

Kniha ktorá využíva vďačnú lákavú tému, nakoniec nepriniesla nič čo by stálo za to ju kladne ohodnotiť. Čo z toho, že autormi knihy sú bývali pracovníci spravodajských služieb ZSSR a USA keď v knihe sa všetko kĺže po povrchu. Len všeobecné veci ktoré sa stali vo veľmi úzkom kruhu zasvätených ľudí. Tým pádom sa stráca dôveryhodnosť a autenticita. Pár historických udalostí ktoré ľudstvo dávno pozná ináč je tu interpretované nedôveryhodnou formou. Na začiatku knihy je opisovaná známa Johana z Arku ktorej údajne Boh šepkal do hlavy vidiny a ona konala len jeho predstavy. Každý nech si domyslí či to bol veľký faktor náhody a šťastia, rozvinutá psychická porucha medzi ktorej prejavy patria halucinácie a hlasy v hlave. Alebo to bola osoba obdarená nadzmyselnou schopnosťou. Zrejme ju mala len na krátky čas keď vieme ako nakoniec dopadla. Kniha začína šamanizmom pokračuje k gréckym veštiarňam až končí na konci studenej doby. V tom čase sa stretli významné osoby CIA a KGB aby sme vzájomne vymieňali skúsenosti z extrasenzoriky. Kniha pôsobí veľmi nedôveryhodne, lacno, povrchne a hlavne neprináša nič nové. Za mňa zbytočná kniha za ktorú som vyhodil drahocenné položky a to čas a peniaze.
30 %

Rusko tajné služby armáda USA (Spojené státy americké) Sovětský svaz CIA KGB západní civilizace východní civilizace

Autorovy knížky

Boris Ratnikov
ruská, 1944 - 2020
2022  60%Psí (Ψ) vojny: Západ a východ: História využitia extrasenzoriky v armádach a tajných službách

Kniha Psí (Ψ) vojny: Západ a východ: História využitia extrasenzoriky v armádach a tajných službách je v