Psi - Velký atlas plemen

Psi - Velký atlas plemen https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306242/bmid_psi-velky-atlas-plemen-fQ5-306242.jpg 5 3 2

Tato kniha plná nádherných barevných fotografií přináší všem milovníkům psů dokonalý přehled téměř všech známých plemen. Čtenář načerpá maximum informací o původu, původním využití, vnějších znacích, vlastnostech, soužití s člověkem a nárocích na péči každého psího plemene. Vedle toho se dozví řadu zajímavostí o dějinách a vývoji plemen a získá cenné rady ohledně výběru psa. Kniha je jedinečným rádcem jak pro začínající chovatele, tak pro zkušené kynology. Vyšlo také ve větším formátu pod názvem Psi Velký obrazový lexikon.... celý text

archivářka115
26.05.2021 5 z 5

Skvělá knížka, moc hezké fotografie. Ráda si jí prohlížím a vybírám si plemeno, které se mi líbí. Máme dvě kočky a tak si zatím pouze prohlížím fotky a představuju si psa, kterého bych chtěla mít.

ArwenAragorn
17.02.2021 5 z 5

100%

Tento atlas jsem zapomněla ohodnotit, patří k těm nejlepším, co o psech všeobecně mám, ráda v něm hledám plemena, která potkáme na procházce s naší dalmatinkou.