Psi v džungli velkoměsta - Městem bez obav

Psi v džungli velkoměsta - Městem bez obav https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384384/bmid_psi-v-dzungli-velkomesta-mestem-bez-GvQ-384384.jpg 5 4 2

Psi ve velkoměstě – jde to vůbec? Bez rodinného domku se zahradou a navíc s prací na plný úvazek? To je přece věc zhola nemožná. Nebo ne? Tato kniha plná užitečných rad a praktických tipů vám všem pomůže pohybovat se městem s jistotou a bez obav – ať už po dvou nohách, nebo na čtyřech tlapkách.

Allys
22.08.2023 5 z 5

Výborná kniha, ktorá zahŕňa snáď všetky situácie, ktoré môžu vo veľkom meste stretnúť psíka i pánička. Okrem fotografií a popisov obsahuje aj praktické návody, ako zvykať psíka na bývanie v byte, na cestovanie tramvajou, alebo metrom, eskalátorom a podobne. Zakúpila som si ju pred príchodom šteniatka z útulku a aj keď som mala psíka už predtým v menšom meste, nechcela som nič nechať na náhode. Kniha je tak jednoduchá a prehľadná, že kedykoľvek som v nej rýchlo našla všetko, čo bolo potrebné. Mala som trochu obavy, lebo viac kníh pre psíkov a o psíkoch je často zavádzajúcich a podobne, ale tu dodalo vierohodnosti aj vydavateľstvo :-)

Mayashell
09.01.2020 5 z 5

tato kniha je základ, co by měl pes ve městě zvládnout. Jsou tam základy poslušnosti, hraní her ve městě, jak zvládnout jezdící schody a podobné věci. Za sebe ji mohu jen doporučit.

kynologie

Kniha Psi v džungli velkoměsta - Městem bez obav je v