První kroky na Měsíci

První kroky na Měsíci https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483726/bmid_prvni-kroky-na-mesici-cUW-483726.jpg 4 61 5

Tintinova dobrodružství série

Další z komiksových dobrodružství proslulého Tintina je přímým pokračováním titulu Míříme na Měsíc. Slavného reportéra Tintina jsme opustili ve chvíli, kdy se se svými přáteli vydává v raketě k Měsíci. Netuší, že na palubě je černý pasažér, který má jediný úkol – zneškodnit posádku a raketu i se všemi technickými vymoženostmi dopravit na Zemi na území nepřátelské mocnosti. A jako vždy, úspěch celé výpravy záleží na Tintinovi a jeho věrném psu Filutovi.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

On a marché sur la lune , 1952

beaudy
19.02.2023 5 z 5

Zajímavá kniha, všem doporučuji.

Huarascán
01.11.2020 4 z 5

První část je slabší, jde spíš o sled komických scének, od odhalení černého pasažéra a problému s kyslíkem ale přijde jedna z nejakčnějších a nejnapínavějších pasáží celé série. Z pohledu kosmonautiky je to v mnoha věcech naivní, nicméně je třeba si uvědomit, že to Hergé psal dávno před prvními opravdovými lety, a když to vezmeme v úvahu, poradil si s tím vlastně dost dobře.

jenda88
18.12.2019 5 z 5

Super komiks

Tomas@S
09.01.2019 3 z 5

Sice jsem zacal druhym dilem, presto to moc nevadilo. Prijde mi to jako jeden ze slabsich dilu, proto i to hodnoceni. Chapu, ze Herge toho o kosmonautice a pozdejsich letech na Mesic ve sve dobe nemohl moc vedet, presto je to cele takove dost divne a kostrbate. Prenest Tintinova dobrodruzstvi na Mesic se proste moc nezdarilo, na Zemi mu to svedci daleko vic.

Madli
05.08.2018 5 z 5

Já mám moc ráda komiksy a TinTinova dobrodružství jsou prostě nejlepší ze všech. Čtu je pořád dokola. Hrozně se mi líbí i ty filmy co dávají v televizi. Prostě nej nej nej. ♥️

komiksy pro děti Tintin

Hergé (p)