Průvodce přežití katastrofy

Průvodce přežití katastrofy https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274609/mid_pruvodce-preziti-katastrofy-Qsc-274609.jpg 3 8 2

Když dojde ke katastrofě, každému z nás se mohou vyplatit dovednosti, které nám umožní přežít. I když nikdo nemůže být připraven na vše, každý se muže naučit alespoň tem základním, nutným k vlastnímu přežití anebo k záchraně druhých. V této knize najdete 105 takových dovedností, které jsou srozumitelně popsány a doplněny názornými kresbami a fotografiemi. Ať jde o přežití v extrémních klimatických podmínkách nebo poskytnutí první pomoci, tato kniha vám muže pomoci dostat se z mnoha nepředvídaných situací, i když už budete mít pocit, že váš život visí na vlásku!... celý text

Literatura naučná
Vydáno: , Svojtka & Co

Disaster Survival Guide

Miro.slav
18.10.2017 4 z 5

Na prvý pohľad - vau, super, môže byť, rád si to pozriem. Na druhý pohľad - hmmm, to je skôr pre tých menej inteligentných. Úprimne sa priznám, že som bol dosť sklamaný. Kniha sa venuje veciam, ktoré snáď vie (u nás) už hociktoré normálne decko. Ale ak si to vezmeme ako knihu vydanú v USA, tak potom sa tým takmer všetko objasňuje. Avšak ako motivácia pre menších, môže byť.

frantisek408
06.12.2015 4 z 5

Zajímavé informace, nicméně jsou spíše pro lidi z USA a podobných míst, kde hrozí laviny, hurikány atp. Nicméně několik málo bodů (do 30) z celkových 105 lze aplikovat i na podmínky v ČR.

Rich Johnson
americká
2013  63%Průvodce přežití katastrofy
2013  %Obrazová príručka - Prežiť: 333 zručností, ktoré vám umožnia prežiť

Kniha Průvodce přežití katastrofy je v