Průvodce muže těhotenstvím

Tento deník je drobným příspěvkem pro všechny informací chtivé muže, příspěvkem k tomu, jak prožít, respektive přežít těhotenství. A jak se dožít porodu. Pro ženy může být naopak zajímavou sondou do duše prvorodícího muže, pohledem na to, jak toto období vidíme my muži. Vy, kteří jste si to již prožili, víte, o čem mluvím. Vám, které to teprve čeká, přeji, ať si to užijete přinejmenším tak, jak jsem si to užil já. Opravdu to stojí za to! (Anotace z knihy)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/290977/pruvodce-muze-tehotenstvim-ToD-290977.jpg 42
Fejetony, eseje, Humor, Literatura česká
Vydáno:, Ivo Železný

Plavkyně
14.07.2017

Po této knize jsem sáhla v knihkupectví před mnoha lety předem zaujatá po přečtení negativní recenze v tisku, abych si potvrdila, jaký že je to ten Langer šovinista. Po třech minutách čtení jsem si ji koupila a nelitovala.
Během svého tehdejšího těhotenství (ano, kupovala jsem si ji těhotná) jsem po této útlé knížečce sáhla několikrát a vždy se královsky bavila.
Langer je ironický, vtipný, dokáže si dělat legraci ze sebe, svého postavení politika a také (láskyplně) ze své manželky.

Ivan Langer

Ivan Langer