Protiklady patří k sobě!

Protiklady patří k sobě! https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396728/bmid_protiklady-patri-k-sobe-k1w-396728.jpg 4 13 2

Vánoce s magnátem série

< 2. díl

Co se škádlívá, to se rádo mívá… … ale ne, Apollo a Pixie se neškádlili, Apollo a Pixie se navzájem upřímně nesnášeli. Ona si o řeckém miliardáři myslela, že je nafoukaný sukničkář, on o anglické kadeřnici, že je nudná a nezajímavá zlatokopka. A přesto spolu stanuli před oltářem! A nejenom to, stanuli před ním proto, že společně plánovali rodinu! Teď ještě zbývalo, aby oba přišli na to, jak se v tom druhém pletli!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Greek's Christmas Bride , 2016

petusska01
22.10.2021 1 z 5

Neprekvapí, neurazí. Hlavná hrdinka mi zo začiatku bola sympatická - nezdolná, tvrdohlavá, samostatná a starostlivá. Potom bola akurát tak ufňukaná ženuška a ako sama povedala inkubátor na deti. Sama sa do tejto role postavila a potom už to bola nuda.

maryzka
22.04.2020 3 z 5

Tak stejná hodnocení jako u knihy ,, Víla z vřesoviště, neboť je to volné pokračování. Hlavními osobami jsou kamarádi hrdinů z předchozí knihy. Jenom hlavní hrdina je trochu cyničtější k ženskému pohlaví, proto si kvůli závěti svého otce raději vymyslí vděčnou a poslušnou ženu. Jenže nepočítá s láskou.