Prosecco do žíly

Prosecco do žíly https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398347/bmid_prosecco-do-zily-eJZ-398347.png 3 84 25

Zdravím, jmenuji se Nika a je mi 30… už vlastně 31. Nejsem zatím alkoholička, ale co není, může být. Mám za sebou několik turbulentních let, kdy jsem dostávala ve vztazích pořádně na frak… a tak jsem se rozhodla o tom napsat knížku. Je to tragikomický pohled na seznamování po třicítce, s jojo efektem a spoustou vypitého vína.

Misspullinn
28.08.2019 1 z 5

Tak nějak nevím, co o této knížce říct.. Asi jsem o ní četla a slýchala tak hezké věci, že jsem ji přecenila a zaškatulkovala do seznamu 'to chci rozhodně přečíst, protože to bude stát za to'.. Ale bohužel, kniha mě zklamala.. Měla jsem ji přečtenou cca za 10 minut, ale o proseccu se tam psalo zhruba jednou, a celkově ten děj byl HODNĚ suchý. Bohužel, málo hvězdiček dávám opravdu zřídka, ale tady víc hvězdiček dát prostě nemohu.

Askarinka
27.08.2019 2 z 5

Od knížky jsem čekala něco víc, ale jako zábava ne jedno krátké odpoledne je docela dobrá...Ale rozhodně se k ní asi nikdy nevrátím...Na to mám svých ,, zážitků,, ze seznamek víc jak dost...

DominaCZ
27.08.2019 1 z 5

v anotaci tahle hláška:Tuhle knihu potřebujete vy, vaše kamarádka po rozchodu a celý svět!
Neskutečně nabubřelé!

Jak píše Yvy70 - jsou věci, které netřeba psát, natož o tom dělat články.
"Psát knížku" o tom, že datluju schůzečky s cizíma trotlíkama z netu a u toho popíjím a dělat z toho jakože běžnej vzorek dnešní třicítky, že jako no-a-co? ...já nevím no...

Co je Tinder nevím, ale velkou výpovědní hodnotu to asi nemá.

Jak se její generace (já do ní patřím) seznamovala?
Moje generace hodně frčela ICQ, Libko apod., tak což napsat knihu o tom? To by někoho zajímalo? Jenže my u toho nechlastali, takže asi ne.
Kdyby totiž nebylo toho vína, tak by to nezaujalo. Sklenka tomu dodává krapet vznešenější tón.

misa0137
29.07.2019 5 z 5

Věřím že někteří lidé se s tématem neztotožní, proto mu to nebude připadat zábavné. Ale myslím že většina žen, které zkušenosti se seznamkou mají, se pobaví.

Yvy70
23.07.2019 odpad!

Jsou knihy, které kdyby nevyšly , tak by čtenář nebyl o nic ochuzen, tato je jednou z nich. Ani vtipná ani zábavná , prostě nijaká. Naštěstí má jen pár stránek, tak to nebyla zase taková ztráta času.