Propadlíci

Tunely, katakomby, hrobky, hladomorny a v nich čarodějové, vlkodlaci, astrokočky a stínopýři. To je prostředí, do kterého se díky nezdařenému magickému rituálu propadne část školy a s ní Tomáš s několika přáteli. Současně s tím se ovšem do stejného prostoru propadne část astrální školy s démonkou Chinookou a jejími několika spolužáky. Obě skupiny se spojí, aby našly cestu zpátky, což ale není vůbec jednoduché a mnohdy se ocitají v situacích připomínajících děsuplný horor. Proti nim totiž stojí síla z cizí astrální sféry, která si s nimi chce ošklivě pohrát a neváhá k tomu použít vlkodlaky a jiná nepozemská zvířata s velice ostrými zuby.

Dobrodružný akční příběh autora knížek Zajatci Minecraftu a Vetřelci z Minecraftu vtáhne čtenáře do děje tak, že se od něj neodtrhne dřív, než jej dočte.

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/271763/propadlici-HhD-271763.jpg 4.610
Horory, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno · Computer Press (CPress)
1. vydání originálu:2015
Počet stran:253
Jazyk vydání:český
Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:978-80-264-0952-6

Kniha Propadlíci

Kaik

Přečteno s dětmi před spaním. Stejně jako v obou Minecraftech byla kniha plná bláznivých dobrodružství a zajímavých potvor. Nejvíc se nám líbily humorné puberťácké dialogy a špičkování hlavních hrdinů. Děj nebyl příliš důležitý, taktéž obrázky občas jakoby nepasovaly k textu (Joker, Sparrow?). A rozhodně to není čtení pro klaustrofobiky. ;)

Sarfias
26.12.2015

Z počátku jsem měla dojem, že čtu dalšího Harryho Pottera. Ono dočíst se něco o škole čar a kouzel pro démony, to by byla výzva! Nicméně kniha nabrala úplně jiné obrátky, těžko říct zda lepší či horší. Nemohu říci, že by se mi kniha nelíbila. Byla velmi čtivá a místy i vtipná. Jako milovnice koček jsem uvítala pasáže věnující se podobným tvorům. Celkově knihu hodnotím kladně. Je to kniha, která neurazí a na Vánoční volné dny se dá zařadit mezi pěkné počteníčko :-)