Proklatá...

Proklatá... https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221562/bmid_proklata-S3W-221562.JPG 3 17 5

Erotická novela francouzského klasika vychází ve zkrácené podobě a líčí rafinované milostné hrátky lesbicky založené hraběnky a jejích přátel

Taťka Hraboš
04.09.2022 2 z 5

Dneska mají zájemci o tuhle problematiku k dispozici pornostránky na internetu (i když pochybuji, že by si jejich autoři dovolili zajít tak daleko, jako autor v téhle knížce). Čekal jsem více, i erotická literatura může mít přidanou hodnotu, ale to není tento případ. Ty dvě hvězdičky jsou za docela pěkný jazyk, kterým je to psáno.

MinaHawke
23.08.2021 3 z 5

Děj knihy byl trochu slabší, ale ilustrace v knize byly dobré.

janina66
02.01.2021 2 z 5

Je to erotická miniknížečka. Velmi rychle přečtená, ale moc se nelíbila. Trošku trapně napsaná. Četla jsem velmi podobnou"Markýza Bella Patti", a ta byla podstatně kvalitnější a s lepším dějem.

ziriant
08.01.2020 2 z 5

Tohle dílo mám v knihovně vedle sebe hned s Juliettou od pana markýze, a to díky podobné tematice, ale také kvůli jednotné obálce. To je také jediná věc, kterou u obou knih považuju za povedenou. U Musseta je to možná trochu úsměvné, u markýze de Sade spíše smutné. A nevyhnu se srovnání ani co do obsahu. Zatímco Gamiani ještě jakž takž dokáže vzbudit pozitivnější emoce, u Julietty se skoro zdráhám hodnotit jako literární dílo (ale více u příslušné knihy). Gamiani něco chybí. Z mého pohledu by to chtělo dopilovat námět i šťavnatější provedení. Protože z principu nejsem proti, co se týče obsahu. Ale forma holt nic moc.

nokid
27.06.2018 3 z 5