Projekt Trinity

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Grega Ilesa pokladajú za jedného z najprenikavejších a najduchaplnejších autorov novej generácie tvorcov bestsellerov. Jeho triler Projekt Trinity mapuje hrôzu vzbudzujúce územie, kde sa veda a ľudský duch stretávajú v bitke o budúcnosť sveta.

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68607/projekt-trinity-68607.jpg 3.516
Žánr:
Literatura světová, Romány, Sci-fi

Vydáno: , MF Slovensko
Originální název:

The footprints of God, 2003


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Projekt Trinity

JosefKomensky
17.12.2019

Tahle kniha byla opravdu zajiimavaa, jak myslenkou tak zpracovaaniim. V podstate by si zaslouzila pokracovaanii. Moc se mi liibila postava Geli Bauer. Veriim, ze Geli a Godin by dokaazali spolu vytvorit mnohem zajiimavejsii Trinity nez s Rachel a s Davidem.

Ta kniha maa / mela obrovskyy potenciaal , skoda jen, ze mnoho hlubsiich myslenek se straacii pod naanosem akcnosti, nebo v intrikaach NSA, vlaady, ci Duo Bauer.

Naviic nekteree pozdejsii caasti knihy mi doslova a do piismene pripomiinajii Kyberiaadu Stanislawa Lemma hlavne tu kapitolu, kde dva konstrukteeri sestrojii nesmrtelnee kybernetickee zviire.

Kazdopaadne konec dobryy vsechno dobree. Svet je ted bohatsii o Jednu AI naviic. Ale pozor stavii se dalsii…...

kom72
02.12.2018

Po delší době kniha, která udržela moji pozornost až do konce. Zajímavé téma.


DickBach
16.02.2017

Na můj vkus příliš sci-fi, příliš mnoho šťastných náhod a vlastně i moc romantické. Nicméně myšlenka je zajímavá a možná by stála za přepracování pro.... méně vědecké publikum. :o)

dusaney
27.12.2011

Kniha vyšla v češtině roku 2005 v Knižním klubu pod názvem Projekt stvořitel.