Programujeme pro Android

Programujeme pro Android https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180824/bmid_programujeme-pro-android-0ex-180824.png 4 6 3

Druhé vydání úspěšné knihy přináší navíc sekci popisující kompletní vývoj funkční aplikace, ve které si čtenář vyzkouší většinu probíraných témat a může si tak danou problematiku osahat a vyzkoušet. Dále přibyl popis přípravy aplikace pro publikaci v Android marketu a celý proces. Čtenář tedy bude moci na základě získaných znalostí svoji aplikaci zpeněžit. Dalšími rozšířeními jsou tipy a triky pro vývoj mobilní aplikace pro Android, například umístění Google reklamy, lokalizace aplikace do více jazykových mutací, atd. I když se jedná o jeden z nejmladších operačních systémů, jeho oblíbenost vzrůstá neuvěřitelným tempem. Je to operační systém velmi rychlý a stabilní. Android market je nabitý k prasknutí aplikacemi všeho druhu a zdrojový kód Androidu je volně dostupný a šířený jako open source. Vzhledem k rozšířenosti a obrovskému růstu popularity tohoto OS, roste poptávka po kvalitním programovém vybavení a tím pádem jsou programátoři vzdělaní v této oblasti čím dál více žádaní.... celý text

ctenaruserUlZi
06.10.2023 5 z 5

Mod Apk Apkmody, konečný cíl pro všechny uživatele Androidu ke stažení jejich oblíbených aplikací a her, který je prémiový a plný všech úžasných funkcí. Neexistují žádná omezení pro přizpůsobení aplikací a her, protože naši vývojáři to již udělali za vás. můžete posunout své zkušenosti s Androidem na další úroveň. https://theapkmody.com/

SusieCurtis
13.01.2023 4 z 5

Vítejte na stránkách getmodnow! Naše webové stránky jsou určeny k tomu, abychom vám poskytovali nejnovější a nejlepší modifikované soubory APK pro všechny vaše oblíbené mobilní hry. Naše upravené soubory APK nabízejí vylepšené funkce, neomezené zdroje a mnoho dalšího, to vše zdarma. Jsme hrdí na to, že nabízíme nejlepší uživatelskou zkušenost s uživatelsky přívětivým rozhraním a snadno stahovatelnými modifikovanými soubory APK. Stáhněte si nyní a zažijte dokonalý herní zážitek, aniž byste utratili desetník. Neváhejte a navštivte náš web https://getmodnow.com

frantisek408
14.07.2019 1 z 5

Kniha popisuje jak vytvářet základní aktivity. To je vlastně vše co se v knize člověk dozví.
Základy androidu, a hlavně Intentu, receiverů a podobných věcí zde nejsou téměř vůbec vysvetleny. Taky zde není popsána jediná appka, která by měla více aktivit (alespoň tři), takže zde nejsou nikterak vysvětleny přechody mezi aktivitami. Kniha je zklamáním