Programuj

Programuj https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361171/mid_programuj-oWf-361171.png 5 5 3

Rozpohybuj postavy po obrazovce, naprogramuj bludišťovou hru, připrav virtuální sendvič a nauč se vytvářet webové stránky. Zkrátka, vítej ve světě programování! Vítej ve světě programů, kódů a programování. Chceš se naučit programovat? Tato knížka tě provede krok za krokem základními principy programování. Dozvíš se, co jsou to cykly, proměnné a větvení programů. Své programátorské schopnosti budeš rozvíjet, až se nakonec naučíš vytvořit vlastní www stránky… A je toho mnohem víc! Spolehni se na přátelské roboty-pomocníky, kteří ti vše názorně vysvětlí. Nauč se kódovací jazyk Logo, vytvářej hry ve Scratchi, programuj projekty v Pythonu a vyzkoušej si jazyk HTML, včetně JavaScriptu, který tvé webové stránky oživí.... celý text

Literatura naučná PC literatura Pro děti a mládež
Vydáno: , Svojtka & Co

How to Code: A Step-By-Step Guide to Computer Coding , 2016

dájavídek
30.08.2022 5 z 5

Hodně jsem se toho naučil hlavně ve scrath :D.

Venda32
16.11.2021 5 z 5

Jednoduchým způsobem zpracovaný úvod a seznámení s programováním. Výborné jako pomůcka pro 1. stupeň ZŠ.

Kupcovka
15.08.2020

Tato kniha mě zaujala. Ještě jsem ji nečetka, ale možná ji dostanu k narozeninám :)