Prodejem k vítězství

Prodejem k vítězství https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144788/prodejem-k-vitezstvi-144788.jpg 4 4 2

Pokud si chcete začít budovat kariéru jako úspěšný prodejce nebo už profesionálním prodejcem jste a rádi byste své prodeje navýšili, kniha Prodejem k vítězství se vám jistě stane neocenitelnou příručkou. Nemůže vás sice naučit znalosti produktu, který prodáváte, co vás však naučit může, je schopnost přesvědčit stávající či potenciální zákazníky, aby obchod s vámi uzavřeli. Autor vysvětluje přímým a čtivým způsobem použití nejlepších prodejních technik v praxi. Využívá přístup, který se ve většině případů zakládá na zdravém rozumu, je věcný, profesionální a odvíjí se od toho, jak by si naši zákazníci přáli, aby jim bylo prodáváno. Třetí vydání této knihy, jehož překlad si právě prohlížíte, vám poskytne neocenitelné rady, jak: - prodat, přestože nejste nejlevnější, - vybudovat si a udržet pozitivní přístup, - porazit konkurenci, - uzavřít obchod, - udělat ze zákazníka svého spojence, který vás bude doporučovat. Autor říká, že měl v úmyslu napsat knihu, kterou lidé skutečně přečtou od první do poslední stránky, ale zároveň v ní budou moci pouze dohledávat. Můžete sami posoudit, zda se mu podařilo tento úmysl naplnit. Při čtení ani samotném prodávání ale nezapomínejte, že „dobrý prodejce dokáže prodat cokoli, pouze jestliže v to věří“.... celý text

Literatura naučná Ekonomie a obchod
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Selling to Win

LubosHacala
04.04.2023 4 z 5

Příjemné překvapení. Autor dává konkrétní rady a uvádí příklady ze svých vlastních zkušeností. Některá doporučení už bohužel znějí trochu zastarale, ale převážná většina je určitě stále platná. Za mě spokojenost.

aneta2369
09.01.2019 4 z 5

Kniha plná zkušeností z terénu a návodů pro praxi. Některé používám i já. Doporučuji. ????

Autorovy knížky

Richard Denny
britská, 1944
2009  80%Prodejem k vítězství

Kniha Prodejem k vítězství je v