Prodej svoje Know-How

Prodej svoje Know-How https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305939/bmid_prodej-svoje-know-how-AUJ-305939.jpg 3 12 8

Prodej svoje know-how je úderným návodem na to, jak vzít to, co vás nejvíc baví, podlit se o to s ostatními a nechat si za to zaplatit. Je jedno, jestli podnikáte, studujete nebo hrajete na hudební nástroj. Po přečtení tohoto rudého zázraku vám bude jasné, že svět už nikdy nebude stejný jako dřív. 100% kladná odezva čtenářů je zárukou, že tahle knížka rozhodně stojí za to. Změňte svůj svět. Teď hned.... celý text

Coucouha
13.01.2024 2 z 5

(SPOILER) Pozor spoiler!
Založte si blog, pište v něm o tom, co vás zajímá a z toho vydělávejte tisíce měsíčně. A propojte to s FB a Instagramem. Tohle se v knize dočtete. Ano, má pár zajímavých myšlenek - konkrétně mám v knize 6 lepíků, ale tím to končí. Zřejmě je to tím, že je napsaná v roce 2016 a dnes už téměř neaktuální, ale je to pro mne zklamání. Čekala jsem mnohem více.

PatrikH.
26.05.2019 5 z 5

Knížka mě nadchla svojí přímočarostí. Nejspíš neodpovídá na všechny otázky, ale mě nakopla k tomu, abych se svým podnikáním na netu konečně něco udělal.

valkyra28
10.05.2019 5 z 5

Četla jsem Konec prokrastinace a taky Ukaž, co děláš. Byly to fajn knížky, ale žádná mě nedokázala nakopnout jako tahle. Takže za mě super - čtivé, konkrétní, plné energie.

hanave35
25.01.2019 5 z 5

Skvěle napsané a nakopávací, díky. Jednoduchý a praktický návod, jak být vidět a prodat se na internetu.

matamata571
20.01.2019 4 z 5

Prakticky zaměřené. Na můj vkus by mohlo být méně motivace a ještě víc praktických tipů. Je znát, že autor píše z vlastní zkušenosti.
Vnímám knížku jako jednu z kategorie "online mrk" a kreativita. Tam je ok a splňuje účel.

petulaup
20.01.2019 4 z 5

Velmi čtivě napsané. Praktické tipy, které pomohou s podnikáním online. Osobně touhle cestou nejdu, ale knížka mi dala hodně podnětů k zamyšlení.
Jako mínus beru úzké zaměření, které ne každému musí vyhovovat. Taky jsou v knížce nějaké překlepy.

AdamCtenar
28.03.2018 odpad!

Ruce pryč, nic konkrétního se v knize nedozvíte.

AKul
28.03.2018 odpad!

Jedna z nejhorších odborných knih, jakou jsem kdy četl. A jedna ze tří knih, kterou jsem hned po přečtení vyhodil do koše. Kdyby se kniha jmenovala "Proč psát blog", řeknu si ok, je to výstižné, někdo potřebuje motivaci. Kniha však slibuje něco, co v žádném případě neplní. O tom, jak prodávat své know-how, se v ní nedovíte nic. Jen obecné motivační kecy. Taky mi vadilo velké množství pravopisných chyb.

Jan Markel
česká
2020  77%Nezastavitelný růst
2016  60%Prodej svoje Know-How
2022  0%Opravdový život

Kniha Prodej svoje Know-How je v