Prodavač odpuštění

Prodavač odpuštění https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47466/prodavac-odpusteni-47466.jpg 4 8 2

Napínavý román o lásce mezi kacířskými procesy středověké Prahy a Londýna... ... Poznala zabarvení toho hlasu! Srdce se jí rozbušilo. "Ne! Nenechávejte ho tady se mnou. Řekla jsem Vám, že nepotřebuji kněze!." "Budu na konci chodby, Otče. Jen zavolejte, až budete chtít odejít." Stařena za sebou zavřela dveře. Pokročil kupředu a stáhnul si kápi. "Anno, prosím tě. Neměj strach," prosil. "Přišel jsem ti pomoct!" Vstoupil do kroužku světla svíčky a natáhnul se, aby ji vzal za ruku. Upustila plátno na zem a uhnula před ním. "Nedotýkej se mě! Už jsi mi pomohl dost!" ...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

The Mercy Seller , 2006

Zirvith
24.05.2020 4 z 5

Velmi zajímavý a silný příběh. Na to, jak je kniha tlustá, se četla celkem snadno a rychle. Kupodivu za měsíc přečtena. Také je kniha docela poučná - dozvěděla jsem se spoustu věcí, o nichž jsem dosud ani netušila :) O nějakých lolardech jsem nikdy neslyšela a ani jsem nevěděla, že byly překlady Bible tenkrát zakázány. A to přitom historii miluju :)

Blanchi
27.10.2013

Zajímavý a napínavý příběh. Trochu podobný románům od Vl.Vondrušky....ale ten umí napsat napínavější zápletky.

Anglie 15. století

2008  73%Prodavač odpuštění