Probudím se včera

Na třídním srazu si čtyřicátník Petr uvědomí, že v životě nejvíce miloval svou spolužačku Elišku, které se však během studentských let neodvážil vyznat lásku. Když se pak Petrovi naskytne šance vrátit se do minulých let, do června 1989, neváhá a rozhodne se vše napravit. Jenže zahrávat si s časem není nikdy jen tak…

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114206/big_probudim-se-vcera-miT-114206.jpg 4.156

Kniha Probudím se včera

Ruru
24.04.2020

Skvělá kniha i film.

Šíša
25.06.2019

Po knize jsem sáhla při čekání na knihu jinou, je to pohodové, nenáročné čtení, za chvíli přelouskané. Jako první jsem viděla film; knížka se (jako vždycky) v pár drobnostech liší.

TerkaM
30.08.2016

Do knihy jsem šla z toho důvodu, že miluji ten film a předpokládám, že stejně to měli i mí předchůdci - tedy ti, co knihu četli přede mnou. Film je skvělý, knížka se mi také líbila, ale kvalit filmu podle mého názoru nedosahovala, ale rozhodně byla čtivá.

Nemám tušení, jestli se k ní někdy vrátím, asi si spíš pustím ten film. Ale pokud máte zájem si knihu přečíst, nic tím nezkazíte, rozhodně je to oddechovka a máte ji přečtenou za chvilku. :)

misulef
01.07.2016

Skvělá oddechovka, sáhla jsem po ní hlavně z toho důvodu, že filmová verze patří mezi moje srdcové záležitosti. Knížka je téměř stejná jako film, proto pokud jste ho už viděli, v knížce vás pravděpodobně nic nepřekvapí... Ale i tak doporučuji, čte se to úplně samo a za dvě tři hodinky to máte přelouskané.

mmamminna
06.02.2016

Kniha je Super, avšak pokud si komediální příběh chcete opravdu užít, doporučuji více filmovou verzi...... i přes to kniha za přečtení rozhodně stojí.. :-)

Endy17
15.11.2015

Čte se samo a občas se i zasmějete, ale kvalit filmu knížka nedosahuje. Je to jeden z mála případů, kdy je filmové zpracování lepší.

azeret92
27.04.2014

Knížka i film byli super. Knížka se mi líbila o trochu víc než film.

šmudlík
13.02.2013

taková oddechová knížka, ale víc se mi líbil film