Pro úsměv dítěte

Pro úsměv dítěte https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/7822/pro-usmev-ditete-7822.jpg 4 42 8

Mladičká Gina si nepřála nic víc než finančně podporovat své chudé rodiče a tím je odškodnit za problémy, které působila celé rodině jako nezvladatelné dítě. S tímto cílem se vydá z filipínských hor pracovat do barů v Manile. Postupně se seznamuje s bohatými muži a za jednoho, který ji oslnil, se provdá. Je ochotna s ním jít třeba na kraj světa. Rodina se usadí v nehostinných, pro Ginu úplně cizích končinách severní Anglie. Ještě nedávno krásný a vášnivý vztah se tu změnil v nekonečné utrpení. Gina i s malým synkem je zcela vydána napospas surovému manželovi, který je oba nelítostně tyranizuje. Ginin osud je příběhem o lásce, zklamání, utrpení, o přežití a naději... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Alpress

For a house made of stone, Gina’s story , 2004

Mufa
07.08.2018 2 z 5

Na jeden život je to až moc zážitků, nějak se mi tomu nechce věřit.

Jirinamac
27.12.2017 3 z 5

Přečetla jsem dost knížek na toto téma, ale tato nebyla ta, která by v mé mysli dlouho zůstala.

vendy.83
27.03.2017 5 z 5

Kniha se mi četa dobře, nepřišla mi vůbec nudná, příběh zajímavý.

dark.ma93
26.07.2014 3 z 5

Jak píší ostatní, příběh sám o sobě je moc zajímavý, ale je psán nudně... Některé pasáže jsou zdlouhavě a zbytečně psané. Konec je nečekaný.

myskula
30.05.2012 5 z 5

Vynikající!!Nenudila jsem se ani minutu,skvěle se to čte a konec je velmi překvapivý.Ráda v budoucnu přečtu ještě jednou.

Lenka 13
01.03.2012 4 z 5

Kniha je pěkná ...smutná...některé pasáže..jak píše paní níže..nudné..

bai.Cerna
03.09.2011 3 z 5

Smutný příběh filipínské ženy, zpracování tohoto pohnutého příběhu je však dle mého názoru méně zdařilé, po určité době bych snad i řekla, že trošku nudné.

-Lenicka-
31.07.2011 5 z 5

Hodně zajímavá knížka, dobře se to četlo, dala jsem to za jeden večer .. každopadně takový konec bych vůbec nečekala - nechte se překvapit! Doporučuji! =o)

Autoři knihy

Kniha Pro úsměv dítěte je v