Pro holky! - Jak přežít (téměř) cokoliv

Pro holky! - Jak přežít (téměř) cokoliv https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133817/pro-holky-jak-prezit-temer-cokoliv-133817.jpg 4 4 2

Skvělá kniha pro všechny holky, které mají styl! Barevný komiks, který čtenářkám poskytne informace, rady a fakta, jak si počínat v nečekaných situacích. A nejde jen o situace, které se mohou běžně stát - jak přežít písemky, jak se omluvit jak se nezbláznit ze sourozenců a jak vypadat na party nejlépe, ale i o situace, které jsou sice méně pravděpodobné, ale je lepší být připraveny - jak naučit svou kočku povel "sedni", jak se přestat stydět a být v rozpacích, jak udržet tajemství, jak promluvit na veřejnosti, jak se zabavit, když se nudíte . Tuhlu knížku budou holky milovat!... celý text

fajka
10.10.2019 4 z 5

Tuto knihu jsem našla v knihovně. Začala jsem si ji prohlížet a celkem mě začala lákat. Hned jsem poznala, že to je nějaká krátká bláznivá oddechovka. Sice je spíš pro mladší dívky než jsem já, ale jen tak na přečtení je dobrá. Některé chvíle v knize byly vtipné až k popukání. Líbily se mi krásně zbarvené obrázky. Nicméně knihu zhodnotím takto, já jsem se u ní zasmála a užila si ji.

bookwoman
26.02.2017 1 z 5

Tato kniha mě vůbec nebavila,přežila jsem a přežiju cokoli i bez ní.Tipy taky nic moc.Možná pro čtenářky mladší deseti let.Nicméně knížka měla pěkné ilustrace,takže jedna hvězda.

Autoři knihy

Lottie Stride