Přiznání strážkyně

Přiznání strážkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480274/bmid_priznani-strazkyne-re2-480274.jpg 5 5 4

První díl severské urban fantasy série! Patnáctiletá Tilda je na první pohled obyčejná holka. Jenže kromě běžných každodenních starostí toho musí zvládat mnohem víc, než si kdo dokáže představit! Je strážkyně. Její povinností je dohlížet na to, že se všechny nadpřirozené bytosti ve Stockholmu - a že jich je tam požehnaně - chovají tak, aby se o nich běžní smrtelníci nedozvěděli. Jenže teď se ve městě začnou ztrácet lidé a elfové se najednou chovají podivně... A Tilda musí čelit daleko mocnějším silám, než s jakými se dosud setkala.... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Albatros (ČR)

En väktares bekännelser , 2016

Jjezevec
07.06.2022

Dá se to číst, ale v porovnání s jinými fantasy podobného žánru to je poněkud ploché a nudné.

Dadulina
12.05.2022 3 z 5

Nejsem cílovka, ale kniha mě bavila… někdy trpěla (na můj vkus) přílišnou ukecaností, ale pro puboše to bude trefa do černého.

Turlogh
19.01.2022 5 z 5

Výborně napsaná fantasy kniha pro mládež. Severský folklór, trollové a tak, to mám věru rád. A taky elfové, skřítci, půlelfové, trpaslíci a strážci. Dobře lehce se čte a jeden ani neví jak a je na konci knihy. Každopádně doporučuji. Howgh

lucie3725
01.12.2021 5 z 5

Severská Prašina, s hlavní dívčí hrdinkou. Skvělá a nápaditá záležitost. A bezvadná obálka!

městská (urban) fantasy

Autorovy knížky