Příručka první pomoci pro celou rodinu

Příručka první pomoci pro celou rodinu https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222252/bmid_prirucka-prvni-pomoci-pro-celou-rod-222252.jpg 5 5 2

Praktická knížka do domácnosti i na cesty pro celou rodinu. Krok za krokem, přehledně, stručně a systematicky s pomocí názorných ilustrací uvádí laiky do situací, v nichž se mohou nečekaně ocitnout oni nebo lidé z jejich okolí a které budou vyžadovat, aby uměli poskytnout první pomoc. Knížka představuje základní postupy a nejdůležitější kroky jak v případech, kdy je bezprostředně ohrožen lidský život, tak i při méně nebezpečných zraněních, kdy včasný a správný zásah může předejít mnoha pozdějším komplikacím. Poradí, kdy se má nejprve zavolat záchranka a co je třeba udělat do chvíle, než přijede, kdy se můžeme záchrany života nejprve ujmout sami, kdy můžeme postiženého dopravit k lékaři a kdy je bezpečnější svěřit jeho transport profesionálům. Jejím hlavním cílem je, aby laici nebáli poskytnout první pomoc, aby získali jistotu a nepoddávali se panice, pokud se stanou svědky nebezpečných situací.... celý text

verka5083
23.02.2021 5 z 5

Skvělá příručka, která Vám dá základní poznatky o první pomoc. Po přečtení jsem si knížku musela koupit a určitě se k ní budu vracet.

witiko
28.06.2018 5 z 5

Hodně dlouho jsem vybíral a porovnával různé příručky, abych měl nějakou doma, a tato nakonec u mě vyhrála. Jsem s ní velmi spokojen, soustředí se jen na to nejpodstatnější a nezahlcuje nadbytečnými informacemi, takže slouží jako ideální učebnice a dobře se pamatuje. Navíc je přehledná a maximálně srozumitelná. Samozřejmě doufám, že ji nikdy nebudu potřebovat.

2013  90%Základní norma zdravotnických znalostí
2014  50%První pomoc není věda
2015  100%Základy první pomoci
2014  100%Příručka první pomoci pro celou rodinu

Kniha Příručka první pomoci pro celou rodinu je v