Příručka do (ne)pohody

Příručka do (ne)pohody https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518658/bmid_prirucka-do-ne-pohody-W0x-518658.jpg 5 3 2

V této příručce popisuji 100 pravidel, která mi pomohla změnit se z ustrašeného a nespokojeného člověka na muže šťastného, zdravého a úspěšného. Zároveň uvádím i své zkušenosti s technikami, které mi pomohly na cestě k vnitřní síle a vyrovnanosti. Díky tomu všemu dnes vděčím za své nejlepší zdraví a kondici, přetvořené do světových vytrvaleckých a otužileckých rekordů. Díky tomu se cítím být šťastný a životem naplněný bez potřeby to doplňovat hmotnou stravou.... celý text

Allla9
09.10.2023 5 z 5

Knížka slabší na počet stránek, ale bohatá obsahem. Krásné jsou i fotografie, které uvádějí jednotlivé kapitoly. Každý, kdo se zajímá o svůj rozvoj, by si měl knihu přečíst.

ditul
20.07.2023 5 z 5

Útlá knížečka plná mouder, která jsou jednotlivě rozepsaná a poskládaná do podskupinek. Z celé knížky dýchá "pozitivní"podhled na svět. Líbí se mi i fotografie, které mě pohladily "po dušičce".
*POSÍLENÍ ODPOVĚDNOSTI
29. Nejdříve udělej pořádek v sobě, teprve pak uklízej venku.
30. Přijmi zodpovědnost za to, co se ti děje, a získáš sílu to změnit.
31. Změnu hledej v sobě, nikoliv venku.
32. Nesuď druhé, nežiješ jejich životy.
33. To nepříjemné nezpůsobují lidé, ale to, co je ovládá.
34. To, co mi na lidech vadí, nejsou lidé, ale to, co mi zrcadlí a svým chováním ukazují.
35. Respektuj, najdi společný zájem, předej svoji zkušenost a všechny obohatíš.
36. Jediný, koho můžeš změnit, jsi ty sám.
37. Kdo chce, hledá možnosti, kdo nechce hledá výmluvy.
38. Spolehnutí se na sebe je tím nejspolehlivějším.
39. Přirozená není dokonalost, ale dokonalá je přirozenost.

Josef Šálek
česká, 1970