Prirodzená strava - Život bez chorôb

Prirodzená strava - Život bez chorôb https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320413/mid_prirodzena-strava-zivot-bez-chor-b-pyD-320413.jpg 5 3 3

Čo vlastne spôsobuje väčšinu civilizačných onemocnení? Prečo sa nedarí lekárom liečiť tieto nemoci? Čo môžme urobiť pre svoje zdravie ? Ako sa dá zbaviť dlhotrvajúcich, a aj tzv. nevyliečených onemocnení? 100 svedectiev uzdravených a vyliečených pacientov, v prípade ktorých sa lekári už vzdali. Celý rad najrôznejších onemocnení, ktoré sa podarilo vyliečiť. Ako sa to podarilo? - Jednoducho - tu sa to dozviete. Praktické návody ako si pomôcť a vyliečiť sa sám. Mnohokrát odskúšané recepty. Kniha je zameraná vyslovene prakticky, bez zbytočných teórii a napísaná zrozumiteľným štýlom.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Eko-konzult

Lebendige Nahrung , 1979

managalante
29.05.2019 5 z 5

Stahujte, kupujte, sdílejte a všelijak šiřte poselství z této knihy. :D Ne-e, bez legrace, opravdu věřím, že by tato kniha mohla pomoci spoustu lidem. Děkuji, že jsem se k ní dostal.

Jack Bauer
01.06.2014 5 z 5

Jakobych to už četl, autor určitě opisoval z knih Walkera nebo jim podobných. Hezky se to čte, ale neustále nacházím v podobných knihách samé rozpory. Jednou se píše to a podruhé ono. Proto nejlepší je si dát pořádný steak a to na co má člověk zrovna chuť. Tělo si řekne samo. Kniha by se mohla také jmenovat Nepřirozená strava.

Ernst Günter
švýcarská, 1910 - 1990