Přírodní hormonální léčba

Přírodní hormonální léčba https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209332/bmid_prirodni-hormonalni-lecba-209332.jpg 4 11 5

Pokud je náš přirozený hormonální stav vyveden z rovnováhy, například v pubertě, po těhotenství, když ženy i muži (!) přicházejí do let, v období velkého stresu a podobně, může docházet k různým potížím. Vraťte svým hormonům rovnováhu Vědecký výzkum ukazuje, že pro naše zdraví je důležité vzájemné působení všech našich hormonů. Bohužel však stále máme minimum znalostí o činnosti hormonů v našem těle. Často se používají takzvané umělé hormony, které mívají vedlejší účinky. Tato kniha ukazuje konkrétně a prakticky, jak naše hormony udržet v rovnováze a dospět tak k duševní a tělesné pohodě.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Anag

Natürliche Hormontherapie

Petrush
22.02.2024 1 z 5

Stručný přehled hormonů, vlivu hormonů na zdraví, velmi nezáživně napsáno, pořád dokola opakování téhož: udělejte si test ze slin, odhalíte nerovnováhu hormonů (jelikož ta stojí za velkým množstvím zdravotních problémů) a hormony doplňte ne umělými, ale tzv. přírodně identickými hormony (na předpis vyrobí v lékárně, ale ne v ČR). Kdo jako já čeká téma o vlivu stravy či cvičení na hormonální rovnováhu, tak se v podstatě nic nedozví.

Kacorkaa
14.03.2020 3 z 5

Jako průvodce světem hormonů dobrá, ale velké zklamání bylo, že se název absolutně rozchází s realitou. Najdete v ní asi hodně užitečných informací, co který hormon znamená, jaký je jeho úkol a taky co může jeho nerovnováha způsobit. Nicméně přírodní hormonální léčbě se věnuje cca 10 stran … a řešení je jen velmi teoretické a v podstatě se stejně musí řešit s lékaři, kteří tomu otevřeni nejsou. No, nevím, asi jsem měla větší očekávání podle názvu a čekala spíše typy na bylinky a potraviny, které hormony upraví.

PetraEliška
24.04.2019 5 z 5

Oči otevírající...

Olous1
11.06.2018 3 z 5

Zajímavá četba,určitě stojí za přečtení.Špatná nerovnováha hormonů stojí za mnoha potížemi.

Mruskulka
24.06.2016 4 z 5

Rozhodně jsem se dozvěděla mnoho zajímavých věcí a pochopila i některé mé příznaky

zdraví hormony

Autoři knihy

Anne Hild
německá

Kniha Přírodní hormonální léčba je v