Výkupné pro krále

Výkupné pro krále https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324376/bmid_vykupne-pro-krale-STJ-324376.jpg 4 286 66

Je slunná sobota a irská svatba je v plném proudu. Opilí strýčkové si připíjejí na nevěstu. Gaelská kapela vesele vyhrává. Svatební hostina má však už brzy hrozivě skončit. Ze spodního patra svatebního dortu se totiž na novomanžele šklebí uříznutá hlava místního cukráře. Katie Maquirová nemá žádná vodítka - dokud za děsivých okolností nezmizí další místní podnikatel. Zdá se, že vraždy odkazují na Velekrále Erinu, děsivý gang vyděračů a mučitelů. Jsou to nebezpeční lidé a nezastaví se před ničím, aby Katie svedli ze stopy...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Host

Taken for Dead , 2014

Didi15
06.04.2017 5 z 5

Kniha zajímavá. Katie mám ráda. I když tedy pachatelé byli jasní, to nešlo jinak.

Laura99
28.03.2017 5 z 5

Moc se mi líbila, těšila jsem se na tuto knihu a nezklamala.

Aleen
07.03.2017 4 z 5

Tyhle detektivní příběhy s prvky hororu mně berou. Mastertona jsem přihodila ke svým oblíbencům hned po "Kostech". Pro mně....strhující čtení, bezva odreagování od běžného života, velká zábava (ne ve smyslu že když někoho zabijí, nebo mučí, můžu se strhat smíchy, ale že mně to baví...pořád to zní divně, ale snad víte, co tím myslím :-) ...). Fakt je, že tento autor má celkem dost originální náměty. Takže ho všem doporučuji, ale vezmněte to od první knihy série!

Hella
06.03.2017 4 z 5

Po zklamání z Červené lucerny opět nadšení. Jen - Katie mi tentokrát přišla trošku nedovtipná, padouši byli jasní hned v první půlce knihy.

Ivana11
28.02.2017 5 z 5

Napínavé, čtivé, ostatně jako všechny předchozí knihy autora.

Globuska
09.02.2017 4 z 5

Irská mafie, podivné mocenské aktivity a žena uprostřed mužského světa, kde nic nedostane zadarmo. Super zápletka ne? Když k tomu přidáte trochu toho hororu, stříkající krev všude okolo, sem tam useknutou hlavu, máme bezva koktejl detektivky a hororu, který vás pohltí a na konci vyplivne jako žvýkačku. Za mě pěkné zpestření detektivního žánru, napínavý příběh, který graduje až do samého konce.

detektivní a krimi romány Irsko thrillery únosy

Graham Masterton
britská, 1946
2014  80%Bílé kosti
2015  83%Rozbití andělé
2016  84%Červená lucerna
2017  85%Krvavé sestry
2017  83%Výkupné pro krále

Kniha Výkupné pro krále je v