Případ opušténého poníka

Případ opušténého poníka https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266027/mid_pripad-opusteneho-ponika-WyS-266027.png 4 36 8

Detektivka s magickou podkovou. Magická podkova rozluští každý zašifrovaný text a pomůže ti odhalit zločince! Jednoho rána najde Kristýna na statku svých rodičů uvázaného cizího poníka a s ním i podivný dopis. Komu poník patří a proč ho nechal na statku? Kristýna a její kamarádi, sourozenci Karolína a Filip, se hned pustí po horké stopě. Vypátrat poníkova majitele ale není vůbec snadné. Pomůže jim teprve náhoda... Jenže poník si mezitím dočista získal jejich srdce. Také třetí případ detektivní kanceláře Podkova můžeš řešit spolu s hrdiny, stačí pozorně číst tajný deník detektivů a využít magickou podkovu. I tentokrát na tebe čeká tajenka a soutěž o ceny.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Die Pferdebande und das geheimnisvolle Pony , 2002

Luigi1
24.10.2022 3 z 5

Další z povídek kteá se dá přečíst jen jednou.

chodícírohožka
09.11.2020 4 z 5

Příjemné dobrodružné čtení pro malé detektivy a milovníky koní. Jako dítě jsem si knihu docela užila - a netrpěla jsem při její četbě ani nyní v dospělosti.

Konfu97
03.03.2019 5 z 5

Moje první kniha z této série, kterou jsem jako malá dostala. Odstartovala sbírání celé série a nic jiného jsme v té době nechtěla. Krásné příběhy, které si mám v plánu znovu přečíst, ač už nepatřím mezi děti :)

PajusenkaB
24.01.2015 4 z 5

Když jsem byla menší, měla jsem ráda tyto knihy. Mají velká písmena a celkem strhující děj. Dozvím se toho docela dost. Ale když jsem teď starší, bohužel mi 103 stran nestačí. Doporučuji pro malé čtenáře.

kuceju
12.06.2014 4 z 5

Když jsem byla malá, moc jsem tuhle sérii měla ráda a četla ji pořád dokola. Vlastně to byla snad moje úplně první série knih. Stále si myslím, že je opravdu moc hezká, rozhodně jedna z hodnotnějších knih pro malé začínající čtenáře.

Dep8
01.01.2013 2 z 5

Pro milovníky koní ideální. Jinak radši nečíst. :)

TessDragon
05.09.2012 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších dětských detektivek.Zamilovala jsem si hlavní hrdiny i zvířátka,co se tam objevily.Rozhodně doporučuji všem milovníkům zvířat,obvzlášt koní.

elis007
04.01.2012

Další knížka z téhle série určitě nikoho nezklame.