Princezny českého filmu ... a také ty televizní

Princezny českého filmu ... a také ty televizní https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314381/bmid_princezny-ceskeho-filmu-a-take-ty-t-Q3N-314381.jpg 3 11 5

Životní osudy nejznámějších českých filmových princezen, Libušky Šafránkové, Marie Kyselkové, Mileny Dvorské, Aleny Vránové, Ivany Andrlové a mnoha dalších.

JáŠárka
15.01.2024 odpad!

Těšila jsem se na životopisnou knihu o mnohých herečkách a jak se dostaly ke své roli princezny. Namísto toho jsem dostala plnou dávku odborného bulváru a pomluv, které o herečkách vyšly, vše seskladané do knihy. Přišlo mi, že autoři se snaží vykreslit jednotlivé postavy jako hnusné, arogantní jedubaby a alkoholičky prvního řádu.

Doubravka1975
21.03.2022 4 z 5

Kniha mě zaujala v knihovně na první pohled. Na přední straně obálky je patnáct našich krásných, nejznámějších princezen a na zadní straně je patnáct fotek hereček, které ty princezny hrály. Tak už v knihovně jsem začala párovat. Uvnitř knihy jsou popsány jejich životní osudy. Jako oddechovka dobrý

jprst
21.09.2020 1 z 5

Spíše jen prolistováno v místní knihovně, pro senzacechtivé možná trhák, pro ostatní zbytečná kniha.

Magdalena5
18.01.2018 2 z 5

Dostala jsem na vánoce, natěšená, že si počtu, ale docela zklamání, moc bulváru na můj vkus

hnatlubo
29.01.2017 2 z 5

Obyčejná kniha bulvárních novinářů, nic extra zajímavého, ale jako oddechové čtení poslouží dobře.

princezny český film české herečky

Autoři knihy

Roman Schuster
česká, 1966
Michaela Remešová
česká, 1969

Kniha Princezny českého filmu ... a také ty televizní je v